skip to Main Content
Baglioni Resort Maldive

Baglioni Resort Maldives

★★★★★★

Baglioni Resort Maldives to luksusowy hotel ze znanej na całym Świecie sieci Baglioni. Marka to gwarancja najwyższej jakości obsługi oraz profesjonalnego i indywidualnego podejścia dla jej gości.

Zamów ofertę z rabatem

Baglioni Resort Maldives

Położenie

Ekskluzywny ośrodek Baglioni położony jest na wyspie Maagau na atolu Dhaalu, w otoczeniu turkusowych wód, aksamitnych białych piasków i pięknej rafy koralowej. Otwarty pod koniec 2017 r. nowy hotel sieci Baglioni urzeka włoskim stylem pośród tropikalnej przyrody. Zarówno lokalizacja na jednej z najpiękniejszych wysp na Malediwach, jak i włoska gościnność zachęcają do relaksu. Aby przeciwdziałać negatywnym wpływom środowiska, podczas budowy hotelu szczególną uwagę poświęcono materiałom zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Udogodnienia obejmują basen z barem, 3 restauracje, Spa Baglioni, przybrzeżną rafę, centrum nurkowe i klub dla dzieci (3-12 lat). Podróż hydroplanem na lotnisko Male trwa ok. 40 min.

Baglioni Resort Maldives

Galeria hotelu

Baglioni Resort Maldives

Zakwaterowanie

Baglioni Resort Maldives oferuje następujące typy villi:

Pokój typ 1: Garden Villa (8) ok. 90 m kw., z pow. zewn. = otoczona laguną i plantacją orzecha kokosowego, z widokiem na ogród.

Pokój typ 2: Beach Villa (31) ok. 90 m kw., z pow. zewn. = położona jest bezpośrednio na plaży z prywatną plażą i widokiem na ocean.

Pokój typ 3: Water Villa Sunset (33) ok. 105 m kw., z pow. zewn. = bezpośrednio nad laguną na palach, z tarasem słonecznym i bezpośrednim dostępem do oceanu.

Pokój typ 4: Grand Beach Villa with Pool (5) ok. 120 m kw. (w tym ok. 80 m kw. pow. mieszkalnej) = bezpośrednio przy własnym, prywatnym odcinku plaży, z pawilonem na zewn. i małym basenem.

Pokój typ 5: Suite Beach Villa with Pool (6) ok. 180 m kw. (w tym ok. 135 m kw. pow. mieszkalnej) = bardzo przestronna, z małym basenem i bezpośrednim dostępem do prywatnej plaży.

Pokój typ 6: Two-Bedroom Family Beach Villa (3) ok. 180 m kw. (w tym ok.135 m kw.) = 2 sypialnie z prywatną plażą, idealna dla rodzin i / lub przyjaciół.

Baglioni Resort Maldives

Kuchnia

W cenie śniadanie w 'Taste’. Przy rezerwacji z 2 posiłkami (H) dodatkowo w cenie obiadokolacja w 'Taste’, a z pełnym wyżywieniem (V) obiad w 'Umani’ lub w barze przy basenie. Wierna włoskiej kuchni jest w restauracja 'Gusto’. Restauracja 'Taste’ oferuje międzynarodowe specjały. W restauracji Umami serwowane są dania kuchni japońskiej. W barze przy basenie w czasie aperitivo (ok. godz.19), jest podawany ekskluzywny szampan Ferrari 1902 a do tego włoskie aperitify, pyszne przekąski i wybrane koktajle.

Baglioni Resort Maldives

Sport i rozrywka

Siłownia, siatkówka plażowa, kort tenisowy. Za opłatą = sporty wodne, centrum nurkowe PADI, różne wycieczki jak np. do sąsiednich, niezamieszkanych wysp Atolu Dhaalu lub w nocy łodzią przez ocean, by obejrzeć rozgwieżdżone niebo. Spa Baglioni rozmieszczone jest w kilku drewnianych pawilonach. Istnieją cztery pojedyncze pawilony, 2 podwójne i pawilon jogi. Za dodatkową opłatą = masaże i zabiegi.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

Przeslij nam swoje dane, a nasi konsultanci przygotują indywidualne oferty dla hotelu Baglioni Resort Maldives

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top