skip to Main Content

MAURITIUS HOTELE

Mauritius to klejnot Oceanu Indyjskiego. Jego plaże uchodzą za jedne z najpiękniejszych na Świecie. Do tego wyspa ma bardzo ciekawą historię i charakteryzuje ją przepiękna przyroda.

ZAMÓW PROMOCYJNĄ OFERTĘ

MAURITIUS HOTELE

Hotele Mauritius to nie tylko luksusowe miejsca wypoczynku:

 • Ziemia siedmiu kolorów: Chamarel to niezwykłe miejsce, gdzie wydmy mienią się różnymi odcieniami czerwieni, brązu, fioletu, zieleni, niebieskiego, żółtego i pomarańczowego. Ten naturalny fenomen powstał w wyniku erozji wulkanicznej skały.

 • Podwodny wodospad: Iluzja optyczna na południowo-zachodnim wybrzeżu Mauritiusa sprawia wrażenie, jakby piasek i muł spływały w dół niczym wodospad. To niezwykłe zjawisko najlepiej podziwiać z lotu ptaka.

 • Dodo: Ten nielotny ptak, symbol wyspy, wyginął w XVII wieku z powodu polowań i wprowadzenia obcych gatunków. Dziś można zobaczyć jego szkielet w Muzeum Historii Naturalnej w Port Louis.

 • Gigantyczne lilie wodne: W Ogrodzie Botanicznym Pamplemousses można podziwiać największe lilie wodne na świecie – wiktorię królewską. Ich liście osiągają średnicę nawet 3 metrów!

 • Wielokulturowość: Mauritius to prawdziwy tygiel kulturowy. Mieszkańcy wyspy wywodzą się z różnych stron świata, co odzwierciedla się w architekturze, kuchni i tradycjach.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Na tej stronie podajemy naszą listę hoteli na Hawajach pod nazwą: Mauritius hotele. Staramy się na bieżąco aktualizować opisy hoteli, zdjęcia oraz recenzje z wyjazdów. Wszystkie informacje zawarte na naszych stronach obowiązują na czas ich tworzenia i za każdym razem powinny być weryfikowane z naszych działem call center. Jesteśmy na bieżąco w kontakcie z naszymi partnerami handlowymi na destynacjach. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszego wpisu Mauritius hotele oraz innych dostępnych destynacji. Nasi eksperci czekaj na kontakt.

  Na bieżąco dodajemy hotele do naszej oferty. Jeśli jakiegoś hotelu nie ma w naszym spisie, to znaczy że jeszcze nie zdążyliśmy z jego opisem. Każdy hotel jest dostępny u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego (Kontakt) lub poprzez formularz:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top