skip to Main Content

Malediwy Pogoda

Malediwy Pogoda Luxhotels (1)

Które miesiące najlepiej wybrać na podróż?

Praktycznie na każdym zdjęciu z Malediwów widać piękną i słoneczną pogodę oraz niewzburzone łagodne wody oceanu Indyjskiego. Ale czy zawsze tak jest? Czy na Malediwy warto lecieć przez cały rok?

Zamów ofertę

Malediwy Pogoda

Temperatura

Temperatury na archipelagu (cały archipelag to ok 1200 wysp rozsianych na powierzchni o wymiarach 820 na 130 km) Malediwów w ciągu roku są praktycznie stałe i z reguły wynoszą ok 30 st. Celsjusza w dzień o w granicach 23-25 stopni w nocy. Wartości temperatury w poszczególnych miesiącach przedstawia tabela.

Temperatura wody to idealne ciepłe 27-29 stopni przez cały rok. Takie warunki sprawiają, że wyspy te są idealną destynacją dla miłośników nurkowania. Na atolach znajdują się liczne spoty nurkowe i szkoły PADI.

Pod względem temperatur praktycznie w każdym miesiącu roku panują idealne warunki do wypoczynku.

PONAD 100 HOTELI NA MALEDIWACH DO TWOJEJ DYSPOZYCJI

Sprawdzone oferty i najlepsze ceny

Malediwy to nasz najbardziej popularny kierunek. Co roku te rajskie wyspy odwiedzają  nami setki nowych i powracających klientów. Nasi wykwalifikowani doradcy wizytują i sprawdzają hotele, które wybierają nasi klienci. Sprawdź dlaczego nasza oferta jest wyjątkowa!

Czy w Luxhotels gwarantujecie najlepsze ceny?

Oczywiście. W zdecydowanej większości naszych hoteli na Malediwach gwarantujemy klientom najlepszą cenę. Hotele gwarantują nam ją w kontraktach.

Co zyskuję robiąc rezerwację z Luxhotels?

Działamy na rynku już ponad 10 lat i jesteśmy liderem w segmencie podróży luksusowych w Polsce. Właśnie dlatego możemy oferować klientom szeroki wachlarz usług niedostępnych nigdzie indziej:

Gwarantowane najlepsze ceny bezpośrednio od hoteli – nasze umowy z hotelami gwarantują nam najlepsze ceny na rynku

Elastyczne terminy anulacji – często jesteśmy w stanie długo trzymać rezerwacje hotelowe bez konieczności płacenia za nie lub negocjujemy dla naszych klientów indywidualne terminy anulacji

Dodatkowe usługi na życzenie, takie jak indywidualne transfery, kolacje na plaży, obsługa kamerdynera – mamy dostęp do usług spoza standardowej oferty hotelu

Fachowe doradztwo – nasz team specjalistów działa nieprzerwanie od ponad 10 lat na rynku luksusowych podróży – jesteśmy w stanie odpowiednio doradzić i poradzić przy procesie rezerwacji i wyborze hotelu

Duża dostępność pokoi – działamy zawsze bezpośrednio z hotelami, więc jesteśmy w stanie zagwarantować największą dostępność pokoi

Elastyczna oferta – nie musimy trzymać się utartych szlaków i zasad rezerwacyjnych. Możemy zmieniać pokoje i hotele podczas pobytu, zmieniać destynacje czy loty. Ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Czy mogę anulować rezerwację w przypadku covid?

Zdecydowana większość hoteli zgadza się na anulacje z przypadku zachorowania na covid. Często możliwe jest też „zamrożenie” rezerwacji nawet na rok do przodu. Każdy hotel ma swoją politykę rezerwacji, niemniej jesteśmy w stanie dostosować te warunki do Państwa oczekiwań i możliwości.

W ofercie mamy  też pakiety ubezpieczeń na wypadek rezygnacji z przyczyn medycznych. Nasi doświadczeni konsultanci przygotują odpowiednie oferty i zabezpieczenia dla Państwa.

Jak najszybciej sprawdzić ceny i zamówić ofertę?

Jesteśmy do dyspozycji praktycznie 24h na dobę.

Najszybciej odpowiadamy na telefony: +48 660 799 202

Bądź mail: kontakt@luxhotels.pl

Polecamy też formularz kontaktowy

Malediwy Pogoda

KIEDY JECHAĆ?

Na Malediwach w zasadzie wyróżnia się dwa sezony.

Sezon wysoki – od listopada do marca. Charakteryzuje się najmniejszymi opadami i jednocześnie najwyższymi cenami. W styczniu i lutym, na Malediwach jest zdecydowanie najlepsza pogoda w roku a co za tym idzie – najwyższe ceny.

Sezon niski, czyli miesiące od marca do października. Jest trochę więcej opadów ale w zamian za to hotele oferują naprawdę korzystne opusty cenowe. Pogoda w dalszym ciągu pozwala na komfortowe plażowanie i wylegiwanie się na słońcu.

WAŻNE: organizację wyjazdu na Malediwy warto rozpocząć około 6 miesięcy przed planowanym wylotem ze względu na ceny biletów lotniczych. Nasi konsultanci specjalizują się w wyszukiwaniu najlepszych ofert hotelowych i przelotów. Zapraszamy do kontaktu z nimi.

Malediwy Pogoda

Deszcze i wilgotność

Z racji swojego położenia Malediwy praktycznie cały rok charakteryzują się dość wilgotnością większą niż, ta do której jesteśmy przyzwyczajeni w Polsce. To właśnie dzięki niej atole są cudownie zielone i pełne wspaniałej, bujnej roślinności. Niemniej nie jest ona problemem praktycznie przez cały rok. Nawet w miesiącach takich jaki lipiec czy sierpień, gdzie wilgotność jest największa, nie stanowi problemu i pozwala na swobodne wypoczywanie.

Opady deszczu są na stałe wpisane w klimat Malediwów. Nawet w najlepszych do podróżowania miesiącach (od listopada do marca) może zdarzyć się przelotny deszcz. Pada najczęściej w nocy lub bardzo wczesny rankiem i bardzo krótko.
W miesiącach letnich deszcze mogą zdarzać się również w dzień, niemniej są bardzo krótkie i przelotne.

Malediwy Pogoda Luxhotels (2)

Malediwy Pogoda

Godziny słońca dziennie

Co ciekawe w najlepszych pogodowo miesiącach na Malediwach słonce świeci dość krótko, bo maksymalnie 9 godzin. Dla porównania w Warszawie w czerwcu słonce świeci ok 10 godzin, a w Egipcie aż 13! Z racji dość szybkiego zachodu słońca warto wybrać willę z widokiem właśnie w tę stronę i delektować się pięknymi widokami co wieczór.

Malediwy Pogoda

Tabela

Miesiąc I II III IV V VI VII VIII IX X XI XII
Temperatura w ciągu dnia [st. C] 30 31 32 33 33 31 30 30 30 30 31 30
Temperatura w nocy [st. C] 23 24 26 27 27 26 25 25 25 25 24 23
Temperatura wody [st. C] 27 27 28 29 29 28 28 27 27 28 28 27
Godziny słońca dziennie 8 9 8 7 6 4 4 5 6 6 6 7
Liczba dni deszczowych 1 0 0 2 5 17 16 11 10 9 4 2

Oferty wszystkich hoteli na Seszelach i Malediwach dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Malediwy Pogoda

  Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

  Czy na Malediwy można latać cały rok?

  Zdecydowanie tak! Temperatura na Malediwach praktycznie cały rok utrzymuje się okolicach 30 stopni Clesjusza. Poszczególne miesiące różnią się głównie opadami i zachmurzeniem.

  Czy w Luxhotels gwarantujecie najlepsze ceny?

  Oczywiście. W zdecydowanej większości naszych hoteli na Malediwach gwarantujemy klientom najlepszą cenę.

  Kiedy najlepiej jechać na Malediwy?

  Teoretycznie najlepszy sezon trwa od listopada do marca ale można latać praktycznie cały rok ciesząc się wysoką temperaturą i ciepłym oceanem.

  Back To Top