skip to Main Content
Bali Dynasty Resort luxhotels (10)

Bali Dynasty Resort

★★★★★

Luksusowy camping został otwarty w sierpniu 2016 roku i zachwyca naturalnym wystrojem. Ma 16 hektarów powierzchni i jest idealnym miejscem dla osób poszukujących spokoju, miłośników przyrody i nurkowania. Udogodnienia obejmują klub plażowy.

Zamów ofertę z rabatem

Bali Dynasty Resort

Położenie

Położony na półwyspie przy spokojnej plaży Menjanga, sąsiaduje z Parkiem Narodowym Zachodniego Bali z dziewiczymi lasami namorzynowymi. Lotnisko docelowe Denpasar, ok. 120 km. Podróż z lotniska trwa ok. 3,5 godz. (brak możliwości transferu po zmierzchu).

Bali Dynasty Resort

Galeria hotelu

Bali Dynasty Resort

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: Beach Camp Tent  ok. 39 m kw. z pow. zewn., luksusowe namioty safari z prysznicem i WC, tylko z optyczną osłoną bez separacji przestrzennej. Wyposażone w suszarkę do włosów, TV z płaskim ekranem, odtwarzacz DVD, tel., klimatyzację, wentylatory, minibar, zestaw do parzenia kawy / herbaty, sejf i duży taras z leżanką.

Pokój typ 2: 1 Bedroom Villa ok. 61 m kw. z pow. zewn., wyposażenie jak w Beach Camp Tent, większe i z prywatnym basenem (ok. 23 m kw.).

Pokój typ 3: 2 Bedroom Villa ok. 82 m kw.z pow. zewn. jak 1 Bedroom Villa, tylko z 2 sypialniami.

Bali Dynasty Resort

Kuchnia

Obfite śniadanie w cenie. Przy rezerwacji z 2 posiłkami ponadto obiad lub obiadokolacja.

Bali Dynasty Resort

Sport i rozrywka

W cenie  siłownia. Za opłatą piesze wędrówki, wyprawy do dżungli, wycieczki rowerowe, centrum sportów wodnych z niezmotoryzowanymii sportami wodnymi jak np. kajaki, windsurfing i kitesurfing.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top