skip to Main Content
Casa De La Flora luxhotels (29)

Casa De La Flora

★★★★★

Stylowy i bardzo nowoczesny resort zbudowany w minimalistycznym stylu, z wyrazistymi kształtami i liniami, zachwyca innowacyjnym wystrojem. Oferuje 36 ponadczasowo urządzonych willi z basenem. Basen z leżakami i parasolami oraz bar przy basenie.

Zamów ofertę z rabatem

Casa De La Flora

Położenie

Hotel położony w spokojnej okolicy, tuż przy pięknej plaży Bang Niang, w pobliżu Parku Narodowego Khao Lak. Do centrum Khao Lak ok. 5-10 min. jazdy, Bang Niang położone w odległości spaceru. Do lotnisko Phuket ok. 80 km.

Casa De La Flora

Galeria hotelu

Casa De La Flora

Zakwaterowanie

Pokój typ 1:
Studio Pool Villa, ok. 70 m kw., w tym część zewnętrzna, łazienka/WC, oddzielny prysznic, suszarka do włosów, TV, stacja dokująca do iPoda, telefon, WLAN, klimatyzacja, minibar, ekspres do kawy, sejf, taras i basen (ok. 4,3 x 1,9 m). Również do samodzielnego wykorzystania.
Pokój typ 2:
Duplex Pool Suite, ok. 90 m kw., w tym część zewnętrzna. Suita wyposażona jak Studio Pool Villa, położona na 2 piętrach (sypialnia na piętrze, pokój dzienny na dole) z 2 TV. Obszar zew. z małym basenem (ok. 3,4 x 2 m) ze zintegrowanym jacuzzi. Również do samodzielnego wykorzystania.
Pokój typ 3:
Duplex Grand Pool Villa, ok. 110 m kw., w tym część zewnętrzna. Willa wyposażona jak Duplex Pool Suite, ale bardziej przestronna i z większym basenem (ok. 6,2 x 2,2 m). Również do samodzielnego wykorzystania.
Pokój typ 4:
Beachfront Pool Villa, ok. 75 m kw., w tym część zewnętrzna. Willa wyposażona jak Studio Pool Villa, położona bezpośrednio przy plaży, z większym basenem (ok. 3,4 x 3,4 m). Również do samodzielnego wykorzystania.
Pokój typ 5:
Beachfront Suite Pool Villa, ok. 100 m kw., w tym część zewnętrzna. Willa wyposażona jak Beachfr. Pool Villa, ale z salonem i większym basenem (ok. 4,3 x 3,5 m). Również do samodzielnego wykorzystania.

Casa De La Flora

Kuchnia

W cenie obfite śniadanie w formie bufetu. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) dodatkowo obiad lub kolacja w cenie, przy rezerwacji z 3 posiłkami dziennie (V) dodatkowo obiad i kolacja w cenie.

Casa De La Flora

Sport i rozrywka

W cenie – siłownia, wypożyczalnia rowerów górskich (ograniczony czas).

Za opłatą – żeglarstwo, wypożyczalnia rowerów.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top