skip to Main Content
Cavo Tagoo luxhotels (25)

Cavo Tagoo Mykonos

★★★★★

Jeden z najlepszych hoteli na wyspie. Uwielbiany przez gwiazdy i miłośników nowoczesnego designu.

Zamów ofertę z rabatem

Cavo Tagoo Mykonos

Położenie

Położony jest w pobliżu miejscowości Chora na wyspie Mykonos. Na miejscu znajduje się basen bez krawędzi z 40-metrowym barem-akwarium oraz w pełni wyposażone spa z krytym basenem. Z większości pokoi roztacza się widok na morze.  Miasto znajdujące się najbliżej hotelu to Mykonos Town (600 m).

Cavo Tagoo Mykonos

Galeria hotelu

Cavo Tagoo Mykonos

Zakwaterowanie

Cavo Tagoo w Mykonos-City na 3 piętrach, posiada 83 pokoi i w 5 budynkach.

Dla Państwa komfortu hotel posiada klimatyzację, 2 windy, recepcję, lobby, salon i sklepy. W 3-piętrowym hotelu personel mówi po francusku i angielsku. Hotel posiada czynny w sezonie basen. W barze przy basenie dostępne są napoje orzeźwiające. W pobliżu hotelu znajdują się postój taksówek, dyskoteka, kino, informacja turystyczna, centrum miasta, bary/restauracje i supermarket. W pobliżu hotelu z możliwością dojazdu: lotnisko JMK (5 km). Gościom poruszającym się na wózku inwalidzkim hotel oferuje następujące udogodnienia: łazienka przystosowana do korzystania przez osoby na wózkach inwalidzkich. Hotel posiada parking i garaż dla samochodów. Cavo Tagoo zaprasza nowożeńców, gdzie mogą cieszyć się romantyczną lokalizacją i widokami i romantyczną atmosferą.

Pokoje:

 • Premium z częściowym widokiem na morze
 • Premium  z widokiem na morze
 • Premium z widokiem i tarasem z basenem

Pokoje premium mają ok 20-25m2, są elegancko urządzone.

 • Junior Suite z Jacuzzi na balkonie
 • Junior Suite z tarasem i basenem

Junior Suity mają wyższy standard i powierzchnię ok 30 m2.

 • Suite z jacuzzi
 • Suite z tarasem i basenem

Pokoje Suite mają ok 45-55m2 i najbardziej luksusowe wyposażenie

 • Suita dla noworzeńców z prywatnym basenem i widokiem na morze

Przy zakwaterowaniu w suite dla nowożeńców konieczny jest akt ślubu

 • Willa Gold z sypialnią i prywatnym basenem
 • Willa Gold z dwiema sypialniami i prywatnym basenem

Wille maja odpowiednio 50-60 m2 i 100-120m2.

 

Cavo Tagoo Mykonos

Kuchnia

Restauracja Cavo Tagoo oferuje dania współczesnej kuchni śródziemnomorskiej przyrządzane na bazie świeżych greckich produktów. Codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu, które obejmuje pyszne rogaliki i tarty.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top