skip to Main Content
Constance Moofushi Maldives luxhotels (17)

Constance Moofushi Maldives

★★★★★

Kompleks urządzony w modnym stylu łączącym w sobie urok wyspy, rodem z opowieści o Robinsonie Crusoe, z wysokim standardem renomowanej sieci grupy hotelowej Constance. Restauracja główna 'Manta’ z daniami kuchni międzynarodowej i bufetami tematycznymi oraz restauracja a la carte 'Alizee’.

Zamów ofertę z rabatem

Constance Moofushi Maldives

Położenie

Na wyspie o wym. ok. 280 x 160 m Moofushi, w południowym atolu Ari. Do lotniska Male ok. 80 km i ok. 25 min. lotu hydroplanem.

Constance Moofushi Maldives

Galeria hotelu

Constance Moofushi Maldives

Zakwaterowanie

Pokój typ 1:

Beach Villa ok. 57 m kw., w tym część zewnętrzna ok. 14 m kw., wolno stojące wille, nowocześnie i naturalnie urządzone, półotwarta łazienka z prysznicem / WC, suszarka do włosów, szlafroki, TV, telefon, Apple Mac Mini, odtwarzacz DVD / CD, stacja dokująca pod iPoda (na zamówienie), klimatyzacja, wentylator sufitowy, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, bezpłatny dostęp do internetu WLAN, drewniana weranda z hamakiem i bezpośrednim dojściem do plaży.

Pokój typ 2:

Water Villa ok. 66 m kw., w tym część zewnętrzna ok. 29 m kw., wyposażenie jak w Beach Villa, wybudowane na palach na lub przy wodzie, z zamkniętą łazienką, pokład słoneczny z dojściem do morza.

Pokój typ 3:

Senior Water Villa ok. 94 m kw., w tym część zewnętrzna ok. 41 m kw., wyposażenie jak w Water Villa, wybudowane nad wodą, łazienka w części zewnętrznej i maszyna Nespresso.

Constance Moofushi Maldives

Kuchnia

All Inclusive  – 3 posiłki dziennie w formie bufetu w 'Manta’, kolacja a la carte w 'Alizee’ dla pobytów od 7 dni, popołudniu herbata, wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe (soki, woda, międzynarodowe wina i piwa, koktajle, wybrane spirytusy (marki Premium)) we wszystkich barach i restauracjach w godz. ok. 10-1, minibar (wino, piwo, soki, woda, przekąski, raz dziennie uzupełniany), wybór spośród cygar we wszystkich barach, wycieczka do Dhoni oraz kierowane wycieczki dla nurków z plaży do rafy koralowej.

Constance Moofushi Maldives

Sport i rozrywka

Muzyka wieczorem, siłownia, joga w grupach, siatkówka plażowa, bilard, windsurfing, katamaran, rowery wodne, kajaki.

Za opłatą – wypady wędkarskie, również w nocy. Nurkowanie – szkoła nurkowa PADI na wyspie 'Blue Tribe’, w pobliżu ok. 35 miejsc nurkowych, rafa koralowa z różnorodą i liczną fauną łatwo osiągalna z plaży. Wyposażenie nurkowe w cenie. 'U Spa’ wybudowane nad wodą z masażami i ponad 8 pokojami do zabiegów.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top