skip to Main Content
Le Meridien Fisherman's C Luxhotels (10)

Le Meridien Fisherman’s Cove

★★★★★

Hotel należy do znanej grupy hotelowej Le Meridien. Wyróżnia się niewymuszonym urokiem i wyjątkową architekturą, w której zastosowano lokalny granit i drewno.

Zamów

Le Meridien Fisherman’s Cove

Położenie

W północno-zachodniej części wyspy, na niewielkim wzniesieniu i zachodnim krańcu plaży Beau Vallon (dojście do plaży przez małe molo). Hotel jest idealnym miejscem do organizowania wycieczek po okolicy. Do lotniska Mahe ok. 15 km.

Le Meridien Fisherman's C Luxhotels (9)
Le Meridien Fisherman's C Luxhotels (12)
Le Meridien Fisherman's C Luxhotels (4)

Le Meridien Fisherman’s Cove

Zakwaterowanie

Pokój typ 1

Superior Ocean View (19) = ok. 35 m kw. W głównym budynku, z nowoczesnym wystrojem i gustownie urządzony. Otwarta na pokój łazienka z wanną, prysznic, WC, suszarka do włosów, TV, telefon, bezpłatny WLAN, klimatyzacja, minibar, ekspres do kawy/herbaty, sejf, balkon, widok na morze.

.

Pokój typ 2
Deluxe Ocean View (12) = ok. 45 m kw. Jak Superior Ocean View. W szeregowych bungalowach, przestronniejsze, z większą łazienką, miejscem do siedzenia i tarasem pokrytym drewnem. Z widokiem na morze.

Pokój typ 3

Junior Suite Ocean View (13) = ok. 45 m kw. Jak Superior Ocean View, bez otwartej łazienki, nowocześnie urządzona, z tarasem i widokiem na morze.

Pokój typ 4

Deluxe Suite Family Garden View (2) = ok. 60 m kw. Jak Deluxe Ocean View, ale przestronniejszy, z większym tarasem i widokiem na ogród.

Pokój typ 5

Executive Suite Ocean View (6) = ok. 70 m kw. Jak Deluxe Ocean View, ale nowocześniej urządzony. W każdym szeregowym bungalow znajdują się 2 jednostki mieszkalne. Dodatkowo z ekspresem do kawy i tarasem.
Le Meridien Fisherman's C Luxhotels (1)
Le Meridien Fisherman's C Luxhotels (2)

Le Meridien Fisherman’s Cove

Kuchnia

Obfity bufet śniadaniowy w restauracji Le Cardinal wliczony w cenę. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) dodatkowo wieczorem bufet w Le Cardinal. Przy rezerwacji z 3 posiłkami dziennie (V) dodatkowo w południe posiłek a-la-carte w restauracji Cocoloba wliczony w cenę. Korzystając z restauracji a-la-carte Le Bourgeois, wliczony w cenę pakiet żywieniowy (H), będzie częściowo rozliczony.

Le Meridien Fisherman's C Luxhotels (8)
Le Meridien Fisherman's C Luxhotels (11)
Le Meridien Fisherman's C Luxhotels (3)

Le Meridien Fisherman’s Cove

Sport i rozrywka

W cenie nurkowanie powierzchniowe, siłownia, kajaki, kort tenisowy z oświetleniem. W pobliżu za opłatą szkoła nurkowa. W ładnie zaprojektowanym Zen Spa łaźnia parowa wliczona w cenę. Za opłatą masaże i zabiegi. Okazjonalnie wieczorna rozrywka z muzyką na żywo.
Le Meridien Fisherman's C Luxhotels (7)
Le Meridien Fisherman's C Luxhotels

Oferty wszystkich hoteli na Seszelach i Malediwach dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top