skip to Main Content
Mirihi Island Resort luxhotels (14)

Mirihi Island Resort

★★★★★

Popularna i komfortowo urządzona wyspa, która oferuje idealne warunki do spędzenia bajecznego urlopu na Malediwach.

Zamów ofertę z rabatem

Mirihi Island Resort

Położenie

Sam hotel położony jest na bardzo dużym, zielonym terenie. Dzięki temu, mimo tego iż ma dość dużo pokoi sprawia wrażenia tłocznego i głośnego.

Wychodząc z hotelu i przechodząc małą drogę trafiamy na piękną i piaszczystą plażę. To mocny atutu hotelu, bo plaża jest bardzo piaszczysta, ma mało żwirku i będzie idealna zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Długa i płaska linia brzegowa zachęca do kąpieli. Oczywiście na plaży goście maja serwis plażowy w cenie. W przypadku Ikos Oceania trzeba wziąć od uwagę, że zejście do plaży jest lekko strome. Nie do końca polecamy ten hotel osobom z problemami z poruszaniem się. Pod tym względem lepiej wyglądać będzie Ikos Olivia.

W hotelu znajduje się dużo basenów, dzięki czemu goście nie kumulują się w jednym miejscu. Jeden na formę laguny i ponad 900 m2 z czego 200 przypada na część dla dzieci. Oddzielnie zlokalizowany jest cichy basen dla dorosłych i dodatkowy w centrum SPA. Jest też basen wyłącznie dla gości części Deluxe Collection.

Hotel idealnie wpasowuje się w koncepcję sieci Ikos Infinite Lifestyle zapewniając wysmakowaną rozrywkę dla rodzin i dorosłych. Każdy miłośnik wygodnego i luksusowego wypoczynku znajdzie tu coś dla siebie.

Wyspa Mirihi położona jest w południowej części atolu Ari. Na wyspę można dostać się wodnopłatem (ok. 30 minut) lub samolotem i łodzią (ok. 60 minut) przez Maamigili. Niezwykła, wewnętrzna rafa koralowa znajduje się w odległości jedynie ok. 10 – 15 m od wyspy i oferuje wspaniałe warunki do nurkowania głębinowego i powierzchniowego. Do rafy zewnętrznej ok. 20 minut łodzią.

Mirihi Island Resort

Galeria hotelu

Mirihi Island Resort

Zakwaterowanie

Pokój typ 1:  Water Villa, ok. 53 m kw. Pokryte liśćmi palmy, położone w północnej i zachodniej części wyspy, nowocześnie i komfortowo urządzone. Stylowe meble i duża ilość drewna w pokoju tworzą szczególną urlopową atmosferę. Wille umieszczone są na palach, ponad lustrem wody, i połączone z drewnianymi pomostami. Wyposażenie willi spełnia wysokie oczekiwania. Prysznic/WC, suszarka do włosów, telefon, odtwarzacz CD, klimatyzacja, wentylator sufitowy, minibar, ekspres do kawy espresso, sejf. Łazienka z ekskluzywnym wystrojem oferuje dodatkowo bezpośredni dostęp z tarasu do morza. Na tarasie zapewniającym dużą dozę prywatności do dyspozycji gości leżaki, skąd można zachwycać się wspaniałym widokiem na turkusowe morze.

Pokój typ 2: Beach Villa, ok. 53 m kw. Urządzone tak samo przyjemnie jak Water Ville.

Pokój typ 3: 2- Bedroom Overwater Suite, ok. 160 m kw. Nowo zbudowana, złożona z 2 Water Villi połączonych drzwiami. Idealna dla rodzin lub zaprzyjaźnionych par.

Mirihi Island Resort

Kuchnia

Możliwość rezerwacji pobytu ze śniadaniami (A), z 2 posiłkami dziennie (H) lub 3 posiłkami dziennie (V). Posiłki są serwowane w postaci obfitych bufetów, w głównej restauracji.

Mirihi Island Resort

Sport i rozrywka

Sport – sprzęt do nurkowania powierzchniowego, windsurfing (bez lekcji), kajaki, kanu, siatkówka, rzutki, siłownia. Za opłatą połowy ryb, nurkowanie, zabiegi Spa w `Duniye Spa`, wycieczki hotelową łodzią żaglową. Rozrywka – okazjonalnie wieczorne przedstawienia.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top