skip to Main Content

One&Only Le Saint Géran

One & Only Le Saint Geran to bez wątpienia jeden z dwóch najlepszych hoteli na Mauritiusie (jego największa konkurencja to Beachcomber Royal Palm). Hotel jest jednym z najstarszych hoteli na Mauritusie a mimo to zachwyca nowoczesnym designem! Regularnie co kilka lat hotel jest gruntownie odnawiamy. I właśnie taka renowacja odbywa się w hotelu w lecie 2024, dzięki czemu na zimę czekać będzie na swoich gości w zupełnie nowej odsłonie. Sama renowacja będzie jedną z najdroższych tego typu inwestycji na Mauritiusie i znając się One & Only jej efekty będą spektakularne.

One & Onlu Le Saint Geran – plaża, plaża i jeszcze raz plaża

Hotel położony na dużym półwyspie i razem z częścią willową i prywatnymi domami zajmuje powierzchnię aż 6 hektarów (!!!). Dzięki temu cały kompleks został pięknie wkomponowany pomiędzy otwartym wybrzeżem i zatoką ze spokojną wodą. Z obu stron mamy do dyspozycji piękne plaże, leżaki, parasole i kabany. Cały teren hotelu jest zielony, a plamy dają idealny cień dla najmłodszych. Pod względem lokalizacji trudno o lepszy hotel na Mauritiusie.

One & Only Le Saint Geran – mnogość wyboru zakwaterowania

To co również wyróżnia hotel to bardzo ciekawie zaplanowany podział pokoi. Mamy w nim tak naprawde kilka części.

Mamy sekcję Ocean View, w któej na pewno najlepiej odnajdą się pary i rodziny, które stawiają zdecydowanie na spokojny wypoczynek. Z kolei w częściach Beach Front  Lagoon View zdecydowanie wiecej się dzieje. Do tego dojdzie część z willami i oddzielny sektor i ostatnia cześć – prywatne domy One & Only, które również można wynająć.

Taki podział zapewnia kameralny wypoczynek, hotel nigdy nie jest zatłoczony, nawet przy pełnym obłożeniu.

blank

One & Only Le Saint Geran – oferta dla każdego

Tak jak wcześniej wspominaliśmy hotel jest jednym z najstarszych na Mauritiusie. Widać to szczególnie po najlepszym możliwym serwisie. Znaczna część personelu związana jest z hotelem nawet przez kilkadziesiąt lat zapewniając gościom niespotykaną wręcz obsługę. Na szczególnie dobrą opiekę mogą liczyć najmłodsi goście hotelu. Wykwalifikowany personel zajmie się nimi z należytą starannością niespotykaną w innych hotelach. Jeśli do tego dołożymy Światowej klasy SPA, sekcję sportową z wykwalifikowanymi trenerami personalnymi i bogatą ofertę sportów wodnych to mamy idealny hotel dla każdego!

Wyśmienita kuchnia i restauracje – kulinarne doznania na najwyższym poziomie

One&Only Le Saint Geran słynie ze swojej wyśmienitej kuchni, która łączy w sobie tradycyjne smaki Mauritiusu z wpływami kuchni międzynarodowej. Goście mogą wybierać spośród sześciu restauracji i barów, oferujących różnorodne menu i niezapomniane doznania kulinarne. Co najważniejsze – mówimy tutaj o światowej klasy konceptach kulinarnych, w których o menu zadbali gwiazdkowi szefowie kuchni. Duży wybór resturacji i wyśmienite smaki z całego Świata – to również znak rozpoznawczy One & Only Le Saint Geran

Spa i centrum fitness – relaks i dbałość o kondycję

One&Only Le Saint Geran to idealny wybór dla:

 • Par pragnących wymarzonego ślubu lub miodowego miesiąca
 • Rodzin szukających luksusowych wakacji
 • Osób ceniących prywatność i wyciszenie
 • Miłośników sportów wodnych i aktywnego wypoczynku
 • Smakoszy szukających wyśmienitej kuchni

Jeśli szukasz prawdziwego raju na Ziemi, One&Only Le Saint Geran jest miejscem dla Ciebie.

ZAPYTAJ O OFERTĘ HOTELU

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top