skip to Main Content
SixSenses Yao Noi luxhotels (8)

Six Senses Yao Noi

★★★★★

Luksusowy kompleks łączy w sobie światowe standardy z nieporównywalną obsługą w cudownej lokalizacji. Ukryte laguny, samotne plaże i odosobnione miejsca do nurkowania, a także niezliczone wyspy z kamienia wapiennego charakteryzują krajobraz Zatoki Phang Nga.

Zamów ofertę z rabatem

Six Senses Yao Noi

Położenie

W znanej Zatoce Phang Nga, pomiędzy Phuketem i Krabi, na cudownej wyspie Yao Noi. Lotnisko Phuket, ok. 15 km do Ao Po Pier. Następnie łodzią ok. 40 min.

Six Senses Yao Noi

Galeria hotelu

Six Senses Yao Noi

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: Ocean Pool Villa ok. 154 m kw., w tym część zewnętrzna. Wyposażenie jak w Hideaway Pool Villa, z widokiem na morze.

Pokój typ 2: Ocean Deluxe Pool Villa  ok. 181 m kw., w tym część zewnętrzna. Wyposażenie jak w Hideaway Pool Villa, na 2 piętrach, na górze pokój dzienny, schodami zewnętrznymi na dół do sypialni i części zewnętrznej. Widok na morze.

Pokój typ 3: Ocean Panorama Pool Villa  ok. 154 m kw., w tym część zewnętrzna. Wyposażenie jak w Ocean Pool Villa, z niesamowitym widokiem na morze.

Pokój typ 4: Beachfront Pool Villa Suite (1 sypialnia) ok. 228 m kw., w tym część zewnętrzna. Wyposażenie jak w Ocean Deluxe Pool Villa, również na 2 piętrach, sypialnia na górze, półotwarty pokój dzienny na dole, tutaj również część zewnętrzna. Suity te znajdują się w 1 rzędzie do plaży.

Six Senses Yao Noi

Kuchnia

Bufet śniadaniowy. Przy rezerwacji 2 posiłków dziennie (H) dodatkowo kolacja. Przy rezerwacji pełengo wyżywienia (V) dodatkowo obiad.

Six Senses Yao Noi

Sport i rozrywka

Kino Open Air na plaży, siłownia, niezmotoryzowane sporty wodne. Za opłatą – kurs gotowania, wycieczki łodzią i rowerami, żeglowanie, wspinaczka, joga. Wellness – w 'Six Senses Spa’ różne zabiegi i masaże przeprowadzane przez kwalifikowanych terapeutów (za opłatą).

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top