skip to Main Content

Golf na Malediwach

Golf na Malediwach

Golf na Malediwach

Malediwy, na które składa się kilkaset małych wysepek nie wydają się miejscem, na którym da się pograć na prawdziwym polu golfowym Nic bardziej mylnego!

Golf na Malediwach

Jest w czym wybierać

W całym archipelagu znajdują się 4 obiekty na których da się pograć lub poćwiczyć grę w golfa w tym na jednej wyspie znajduje się regularne 9-dołkowe pole golfowe. Na golfa zapraszają: Kuredu Resort, Meeru Resort, Veelu Private Island i Shangri-la Villingili Resort & Spa

Golf Na Malediwach

Kuredu Resort

To idealne miejsce na doskonalenie techniki i treningi

6 dołkowe pole pitch & putt (3 par na każdy dołek) z dość duża ilością bunkrów. Do tego pełnowymiarowy driving range.

W każdą środę w klubie odbywają się darmowe zajęcia dla początkujących.

Golf na Malediwach

Golf na Malediwach

Meeru Island Resort

To najstarszy klub  golfowy na Maledwiach. 9-dołkowe pole pitch & putt o powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych zostało otwarte już w 2009 roku.

Odpowiednia sztuczna nawierzchnia umożliwia grę przez cały rok. Driving Range ma 120 jardów. Pole jest oświetlone w nocy! Idealnie miejsce do treningu dla poczatkujących i okazjonalnych golfistów.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Golf na Malediwach

Veela Private Island

W Veelu Golf academy oferuje zaprojektowane przez Jose Maria Olazabala pole treningowe. Dziewięć tee, sześć greenów, siedem bunkrów i jezioro (!) zapewniają idealne warunki do treningu. Wykwalifikowana kadra PGA zapewni odpowiednie wsparcie dla golfistów na każdym poziomie zaawansowania.

Golf na Malediwach 3

Golf na Malediwach

Shangri-la Villingili Resort & Spa

W Villingili Golf Club znajduje się jedyne na Malediwach 9-dołkowe pole golfowe. Położone na prawie 7,5 hektarach z dołkami par 3 i par 4, odgrodzone palmami kokosowymi, plażą i turkusowymi wodami oceanu Średnia długość toru to ponad 112 metrów. Pole idealne dla początkujących i okazjonalnych graczy.

Golf na malediwach 4

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top