skip to Main Content
Alam Anda Ocean Front Resort luxhotels (3)

Alam Anda Ocean Front Resort

★★★★★

Alam Anda jest od wielu lat sekretnym miejscem szczególnie popularnym wśród osób szukających spokoju. Kompleks posiada ogród palmowy o powierzchni ok. 2 ha z niezliczonymi palmami kokosowymi i winnymi, a także eukaliptusami i bananowcami.

Zamów ofertę z rabatem

Alam Anda Ocean Front Resort

Położenie

Hotel położony na północno-wschodnim wybrzeżu Bali, ukryty za plantacją palm kokosowych i pomarańczy, z dala od wszystkich atrakcji turystycznych, tuż nad morzem. Czas podróży na lotnisko to ok. 150 min

Alam Anda Ocean Front Resort

Galeria hotelu

Alam Anda Ocean Front Resort

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: Seaview Bungalow – domki z prysznicem, WC, klimatyzacją, sejfem, minibarem, przytulną częścią wypoczynkową i małym prywatnym ogrodem z werandą. Meble są wykonane z lokalnego drzewa, a dach pokryty jest trawą Alang-Alang.

Pokój typ 2: Deluxe Garden Bungalow – przestronne domki położone w cieniu palm kokosowych w tropikalnym ogrodzie ze stawami. Pokoje są gustownie urządzone w lokalnym stylu rustykalnym. Wyposażenie obejmuje prysznic, WC, salon/sypialnię, minibar, klimatyzację, sejf i prywatną werandę.

Alam Anda Ocean Front Resort

Kuchnia

Nocleg ze śniadaniem, 2 lub 3 posiłki dziennie. Śniadanie a la carte. W opcji z 2 posiłkami dodatkowo kolacja (a la carte ), z 3 posiłkami obiad i kolacja (a la carte). Po południu serwowane są ciasta (za dodatkową opłatą)

Alam Anda Ocean Front Resort

Sport i rozrywka

Za opłatą nurkowanie, zabiegi SPA, wycieczki i kursy gotowania.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top