skip to Main Content
Amarterra Villas Bali luxhotels (7)

Amarterra Villas Bali

★★★★★

Elegancki, willowy kompleks należący do sieci MGallery Collection z grupy Accor Hotel. Obiekt dysponuje basenem w środku pięknego, tropikalnego ogrodu. O kulinarne doznania zatroszczy się restauracja 'Terra Terrace Restaurant’, bezpłatny WLAN uzupełnia ofertę hotelu.

Zamów ofertę z rabatem

Amarterra Villas Bali

Położenie

W samym sercu Nusa Dua. Hotel oferuje bezpłatny transfer minibusem do plaży z Beach Clubem (ok. 500 m). Czas przejazdu na lotnisko ok. 25-30 min.

Amarterra Villas Bali

Galeria hotelu

Amarterra Villas Bali

Zakwaterowanie

Łazienka z wanną z jacuzzi, prysznic, WC, osobny prysznic na zewnątrz, klimatyzacja, telefon, telewizor LCD, odtwarzacz DVD, sejf, minibar (w cenie).

Pokój typ 1: Bedroom Villa, ok. 200 m kw., w nowoczesnym stylu, ale z balijskimi elementami. Łazienka z wanną z jacuzzi, prysznic, WC, osobny prysznic na zewnątrz, klimatyzacja, telefon, telewizor LCD, odtwarzacz DVD, sejf, minibar (w cenie), oddzielna część dzienna, własny mały ogród z basenem.

Pokój typ 2: Bedroom Villa, ok.300 m kw., wyposażona jak 1 Bedroom Villa, dodatkowo przytulny salon, który zachęca do spędzenia wspólnych wieczorów.

Amarterra Villas Bali

Kuchnia

Śniadanie a-la -carte, przy rezerwacji 2 posiłków (H) dodatkowo kolacja w formie 3-daniowego menu. przy wyżywieniu pełnym (V) dodatkowo obiad i kolacja również jako 3 – daniowe menu.

Amarterra Villas Bali

Sport i rozrywka

Sport – siłownia. Wellness – za opłatą 'Amarterra ’ Spa.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top