skip to Main Content
Niyama Private Islands Ma Luxhotels (8)

Niyama Private Islands Ma

★★★★★

Wysokiej klasy hotel łączy w sobie pomysłowość, innowacyjność i tradycję. Zalety oryginalnej malediwskiej wyspy przenikają się z najnowszymi koncepcjami w zakresie projektowania i filozofii hotelu.

Zamów

Niyama Private Islands Ma

Położenie

Na 2 dziewiczych wyspach w Atolu Dhaalu – połączonych ze sobą kładką. Jedna wyspa o wymiarach ok. 1000 m x 200 m, nazywana CHILL, druga – o wymiarach ok. 730 x 330 m – nazywana PLAY. Do lotniska Male ok. 152 km (transfer wodnosamolotem ok. 45 min.).
Niyama Private Islands Ma Luxhotels (1)
Niyama Private Islands Ma Luxhotels (9)
Niyama Private Islands Ma Luxhotels (5)

Niyama Private Islands Ma

Zakwaterowanie

Pokój typ 1
Beach Studio = ok. 135 m kw. (włącznie z częścią zewnętrzną), wolnostojące wille, bezpośrednio przy plaży na wyspach CHILL i PLAY, bardzo przestronne, w ciepłych barwach i z elementami dekoracyjnymi, które tworzą miłą atmosferę. Półotwarta łazienka z wanną/prysznicem i oddzielnym prysznicem na zewnątrz, WC, szlafrok, suszarka do włosów, klimatyzacja, TV, odtwarzacz DVD z systemem Hi-Fi (na zapytanie), telefon, bezpłatny WLAN, sejf, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty. Taras z leżakami, widokiem na morze i prywatnym ogrodem.

Pokój typ 2
Beach Studio with Pool = ok. 190 m kw. (włącznie z częścią zewnętrzną),jak Beach Studio, ale z własnym basenem w ogrodzie.

Pokój typ 3
Water Studio with Pool = ok. 175 m kw. (włącznie z częścią zewnętrzną), jak Beach Studio, zbudowane ponad wodą, bez prysznica zewnętrznego, z zamkniętą łazienką, dużym tarasem słonecznym z własnym basenem i bezpośrednim dostępem do morza.

Pokój typ 4
Deluxe Water Studio with Pool = ok. 190 m kw. (włącznie z częścią zewnętrzną), jak Water Studio with Pool, z większym basenem i jacuzzi w części zewnętrznej.

Pokój typ 5
Family Beach Suite with Pool = ok. 255 m kw. (włącznie z częścią zewnętrzną), jak Beach Studio with Pool, położone na wyspie PLAY, z oddzielnym pokojem dziennym i sypialnią, gościnnym WC i większym basenem.

Niyama Private Islands Ma Luxhotels (4)
Niyama Private Islands Ma Luxhotels (6)

Niyama Private Islands Ma

Kuchnia

W cenie – obfite śniadanie w formie bufetu. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) dodatkowo kolacja w formie bufetu lub menu w wyznaczonej restauracji.

Niyama Private Islands Ma Luxhotels (7)
Niyama Private Islands Ma Luxhotels (10)
Niyama Private Islands Ma Luxhotels (2)

Niyama Private Islands Ma

Sport i rozrywka

Sport w cenie – siłownia, siatkówka plażowa, tenis, badminton, tenis stołowy, joga, rowery, kajaki (1 godz.). Za opłatą – zmotoryzowane sporty wodne. Podwodny świat atolu jest praktycznie nienaruszony. Rafa zewnętrzna oddalona o ok. 200 m, rozciąga się wokół wyspy. Sprzęt do nurkowania powierzchniowego wliczony w cenę. Wellness – nowoczesna strefa Niyama SPA oferuje zabiegi na najwyższym poziomie. Woda i ziemia stanowią inspirację do przygotowania innowacyjnych zabiegów rekreacyjnych. Za opłatą – masaże, aplikacje, zabiegi kosmetyczne.

Niyama Private Islands Ma Luxhotels (11)
Niyama Private Islands Ma Luxhotels (3)

Oferty wszystkich hoteli na Seszelach i Malediwach dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top