skip to Main Content
Dhigali Maldives Luxhotels (3)

Dhigali Maldives

★★★★★

Nowo otwarty, bardzo nowoczesny i stylowo zaprojektowany hotel o minimalistycznym charakterze.

Zamów

Dhigali Maldives

Położenie

Hotel położony w Raa Atoll na wyspie o pow. ok. 990 x 260 m, otoczonej pięknymi, piaszczystymi plażami i cudowną rafą domową. Lotnisko Male oddalone o ok. 150 km i można do niego dotrzeć w ok. 35 min. samolotem wew., a następnie 35-min. przejażdżką łodzią motorową.
Dhigali Maldives Luxhotels (14)
Dhigali Maldives Luxhotels (6)
Dhigali Maldives Luxhotels (2)

Dhigali Maldives

Zakwaterowanie

Pokój typ 1

OAM = Beach Bungalow, ok. 70 m kw., utrzymane w kolorach ciepłych odcieni drewna, częściowo otwarta łazienka z prysznicem i WC, suszarka do włosów, TV, telefon, klimatyzacja, wentylator sufitowy, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf i taras z leżakami. Również do samodzielnego wykorzystania.

Pokój typ 2

OBM = Deluxe Beach Bungalows, ok. 85 m kw., jak Beach Bungalow, z leżakami i leżanką na tarasie. Również do samodzielnego wykorzystania.

Pokój typ 3

LBM = Beach Villa, ok. 115 m kw., jak Deluxe Beach Bungalow, ale z większą łazienką z wolno stojącą wanną, oddzielnym prysznicem, oddzielnym prysznicem na zewnątrz i WC. Również do samodzielnego wykorzystania.

Pokój typ 4

LAM = Water Villa, ok.85 m kw., jak Beach Villa, zbudowana na palach nad wodą, bez prysznica na zewnątrz, z łazienką i tarasem z leżakami i bezpośrednim dostępem do laguny. Również do samodzielnego wykorzystania.

Pokój typ 5

LCM = Beach Villa with Pool, ok. 121 m kw., jak Beach Villa, z ekspresem do kawy i małym basenem.
Dhigali Maldives Luxhotels (17)
Dhigali Maldives Luxhotels (16)

Dhigali Maldives

Kuchnia

W cenie obfite śniadanie w formie bufetu. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) dodatkowo kolacja w formie menu w cenie, przy rezerwacji z 3 posiłkami dziennie (V) dodatkowo obiad i kolacja w cenie w formie bufetu w głównej restauracji. All inclusive – dodatkowo obiad i kolacja w ofercie Dine-Around (możliwość spożywania posiłków w różnych restauracjach na terenie hotelu).
Dhigali Maldives Luxhotels (11)
Dhigali Maldives Luxhotels (9)
Dhigali Maldives Luxhotels (10)

Dhigali Maldives

Sport i rozrywka

W cenie – siłownia. Za opłatą – żeglarstwo katamaranem, windsurfing, narty wodne, wakeboarding, łódź-banan, kajaki, stand up paddling. Spa Dhigali otczone tropikalną roślinnością we wnętrzu wyspy oferuje 12 gabinetów zabiegowych, prywatny basen i łaźnię parową. Okazjonalnie wieczorna rozrywka z muzyką na żywo.
Dhigali Maldives Luxhotels (4)
Dhigali Maldives Luxhotels (5)

Oferty wszystkich hoteli na Seszelach i Malediwach dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top