skip to Main Content
Rafflaes Maledives Meradhoo luxhotels (8)

Raffles Maldives Meradhoo

★★★★★

Raffles Maldives Meradhoo to ekologiczny hotel położony na terenie dwóch wysp na atolu Gaafu Alif. Oferuje on Gościom dwa niezwykłe, luksusowe doświadczenia: prywatną wyspę z białym piaskiem, turkusową laguną i bujną roślinnością, która została oddana do użytku w maju, oraz położoną nad wodą enklawę z widokiem na wschód i zachód, skąd można podziwiać niezwykłe wschody i zachody słońca

Zamów ofertę z rabatem

Raffles Maldives Meradhoo

Położenie

Sam hotel położony jest na terenie dwóch wysp na atolu Gaafu Alif. Oferuje on Gościom dwa niezwykłe, luksusowe doświadczenia: prywatną wyspę z białym piaskiem, turkusową laguną i bujną roślinnością, która została oddana do użytku w maju, oraz położoną nad wodą enklawę z widokiem na wschód i zachód,

Raffles Maldives Meradhoo

Galeria hotelu

Raffles Maldives Meradhoo

Zakwaterowanie

Wszystkie wille są wyposażone w czajnik i dysponują łazienką. Wyposażenie obejmuje też klimatyzację i telewizor z płaskim ekranem. Podczas pobytu Goście mogą relaksować się na tarasie z prywatnym basenem i prysznicem na świeżym powietrzu. Wszystkie wille zlokalizowane nad wodą dysponują tarasem z przeszkloną podłogą, przez którą można podziwiać barwny podwodny świat.

Raffles Maldives Meradhoo

Kuchnia

Przy plaży działa czynna przez cały dzień restauracja Thari, w której panuje relaksująca atmosfera. Z kolei w restauracji Firepit, która również znajduje się przy plaży, oferowane są dania z grilla, orzeźwiające koktajle oraz rozmaite wina.
Goście mogą też wstąpić do restauracji Yuzu, w której serwowane są dania japońsko-peruwiańskiej kuchni nikkei oraz do położonego nad wodą baru Yapa Sunset Bar, w którym oferowane są napoje z Ameryki Południowej i Japonii. Na koktajl i szampana można wybrać się do Long Baru.

Raffles Maldives Meradhoo

Sport i rozrywka

W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym nurkowania z rurką i akwalungiem. Sprzęt do nurkowania z rurką jest zapewniony bezpłatnie.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top