Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi - Luxhotels
skip to Main Content
Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi luxhotels (11)

Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi

★★★★★

Ten luksusowy hotel obejmuje 11 wyjątkowych lokali gastronomicznych, w tym restaurację chińską, bliskowschodnią i charakterystyczną restaurację w koronach drzew.

Zamów ofertę z rabatem

Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi

Położenie

Obiekt Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi jest położony na Południowym Atolu Male. Oferuje on tereny zielone i plaże o długości 3,5 km rozciągające się na obszarze 3 wysp otaczających lagunę.

Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi

Galeria hotelu

Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi

Zakwaterowanie

Każda willa dysponuje przestronną częścią dzienną na świeżym powietrzu z basenem bez krawędzi, altaną idealną do zjedzenia posiłku na świeżym powietrzu oraz bujającym się łóżkiem do relaksu. Poziomy układ architektoniczny willi zapewnia spektakularny widok na lazurową wodę. Udogodnienia w willi obejmują wybór herbat, ekspres do kawy Nespresso, minibar i kontroler na iPadzie. W każdej willi mieści się luksusowa, nowoczesna łazienka z garderobą, 2 umywalkami, prysznicem wewnątrz, jak i na świeżym powietrzu oraz głęboką, owalną wanną.

Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi

Kuchnia

Śniadanie a-la-carte  w cenie

Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi

Sport i rozrywka

Na terenie obiektu znajduje się spa z 10 willami zabiegowymi. Dla Gości przygotowano także centrum sportów wodnych, kort tenisowy, centrum fitness i park młodych odkrywców, który oferuje programy dla dzieci i usługę opieki nad dziećmi. Ponadto na miejscu Goście mogą nurkować oraz ćwiczyć jogę. W każdej willi zapewniono bezpłatne rowery.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

    Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
    Polityka ochrony danych osobowych.
    Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
    Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

    Back To Top