skip to Main Content

Santa Marina Mykonos

Santa Marina Mykonos to jeden z najbardziej luksusowych hoteli na Mykonosie. Jest też jednym z niewielu, który położony jest bezpośrednio przy prywatnej hotelowej plaży!

Santa Marina Mykonos

Położenie

Na prywatnym półwyspie z prywatną plażą, z przepięknym widokiem na Morze Egejskie oraz zatokę Ornos. Do tętniącego życiem miasteczka Ornos zaledwie ok. 500 m, znajdują się tam tradycyjne greckie tawerny i kawiarnie. Do miasta Mykonos (kilka razy dziennie bezpłatny transfer) i lotniska ok. 3 km.

Santa Marina Mykonos

Galeria hotelu

Santa Marina Mykonos

Zakwaterowanie

Pokój posiada kilkanaście opcji zakwaterowania. Od standardowych po podstawowe pokoje o powierzchni 20 metrów po duże wille, które w zasadzie są oddzielnymi rezydencjami zapewniającymi maksimum prywatności i są jednymi z najbardziej luksusowych tego typu obiektów na wyspie.

Santa Marina Mykonos

Kuchnia

Santa Marina Mykonos ma tak naprawdę dwie spektakularne restauracje:

 • restauracja Elais, w której serwowane są m.in śniadania dla gości hotelu, która ma przepiękny widok na całą panoramę i morze
 • Buddha- Bar, czyli luksusową restaurację sieciową. Ta położona jest nad samą plażą, a jej kuchnia znana jest na całej wyspie. To zdecydowanie miejsce warte odwiedzenia.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top