skip to Main Content
The Residence Maldives Luxhotels (14)

The Residence Maldives

★★★★★

Ośrodek ma swój niepowtarzalny urok, który natychmiast przyciągnie uwagę gościa.

Zamów

The Residence Maldives

Położenie

Na wyspie Falhumaafushi o wielkości 1000 m x 120 m na Atolu Gaafu Alifu, jednym z największych i najgłębszych atoli. Lotnisko Male znajduje się w odległości ok. 380 km i transfer zajmuje ok. 65 min (przelot lokalnym samolotem ok.55 min, następnie szybką łodzią ok.10 min).
The Residence Maldives Luxhotels (9)
The Residence Maldives Luxhotels (13)
The Residence Maldives Luxhotels (11)

The Residence Maldives

Zakwaterowanie

Pokój typ 1

Beach Villa = ok. 138 m kw. (z tego powierzchnia zewnętrzna ok. 53 cm) (11), klasycznie urządzona i utrzymana w jasnych kolorach, półotwarta łazienka z prysznicem, wolnostojąca wanna, WC, oddzielny prysznic na zewnątrz, suszarka do włosów, szlafrok, TV, odtwarzacz DVD, telefon, bezpłatny WLAN, oddzielna część dzienna i sypialna, klimatyzacja, wentylator sufitowy, minibar, zestaw do parzenia kawy/herbaty, sejf i duży drewniany taras z parasolem i leżakami.

Pokój typ 2

Beach Pool Villa = ok. 158 m kw. (z tego powierzchnia zewnętrzna ok. 73 m kw.) (6) jak Beach Villa, ale z prywatnym basenem na zewnątrz.

Pokój typ 3

Water Villa = ok. 137 m kw.z częścią zewn. (39) jak Beach Villa, położona ponad wodą z dużym słonecznym pokładem i bezpośrednim zejściem do morza.

Pokój typ 4

Water Pool Villa = ok. 156 m kw. z częścią zewn. (28) jak Water Villa, ale z prywatnym basenem.

Pokój typ 5

Deluxe Water Pool Villa = ok. 182 m kw. z częścią zewn. (4) jak Water Pool Villa.
The Residence Maldives Luxhotels (17)
The Residence Maldives Luxhotels (16)

The Residence Maldives

Kuchnia

W cenie bufet śniadaniowy. Przy rezerwacji 2 posiłków (H) dodatkowo kolacja wieczorem w restauracji 'Dine Around’, jak też określone potrawy we wszystkich restauracjach. Przy rezerwacji 3 posiłków V) i all inclusive (I) dodatkowo w cenie obiad w formie menu lub bufetu w 'The Dininig Room’ i 'The beach Bar’. Opcja all inclusive zawiera ponadto = wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe (woda, soki, napoje, piwo, wino, wybrane alkohole i koktajle) od godz. 11-23, wybrane napoje z minibaru, piknik na 'bezludnej wyspie’, w tym niemotorowy transfer, (z wyjątkiem żeglowania katamaranem).
The Residence Maldives Luxhotels (2)
The Residence Maldives Luxhotels (6)
The Residence Maldives Luxhotels (4)

The Residence Maldives

Sport i rozrywka

W cenie = siłownia, żeglarstwo, kajaki, joga (dwa razy dziennie) oraz jogging. Za opłatą = narty wodne, jet ski, kneeboard/wakeboard, katamaran i wędkarstwo morskie. Unikalne na Malediwach jest 'The Spa by Clarins’, które znajduje się nad wodą. Poza sauną i łaźnią parową oferuje sześć sal zabiegowych.
The Residence Maldives Luxhotels (3)
The Residence Maldives Luxhotels (10)

Oferty wszystkich hoteli na Seszelach i Malediwach dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top