skip to Main Content
Dusit Thani Maldives Luxhotels (73)

Dusit Thani Maldives

★★★★★

W tym światowej klasy ośrodku trafimy na tajską gościnność, nowoczesne azjatyckie wzornictwo oraz tradycyjną dla Malediwów architekturę.

Zamów

Dusit Thani Maldives

Położenie

Na prawie kolistej wyspie Mundhoo (ok. 710 m x 340 m), która fascynuje błyszczącą laguną i połyskującymi, jasnymi, piaszczystymi plażami. Lotnisko Male znajduje się w odległości ok. 100 km, sam czas transferu trwa ok. 40 min, najpierw lokalnym samolotem ok. 30 min, następnie szybką łodzią ok.10 min.
Dusit Thani Maldives Luxhotels (83)
Dusit Thani Maldives Luxhotels (93)
Dusit Thani Maldives Luxhotels (43)

Dusit Thani Maldives

Zakwaterowanie

Pokój typ 1

Beach Villa = ok. 122 m kw. (z tego powierzchnia zewnętrzna ok. 61 m kw.) (24), wolnostojące wille, półotwarta łazienka z prysznicem, wanną, WC, kabina prysznicowa, suszarka do włosów, szlafrok, TV z odtwarzaczem DVD i systemem dźwięku Bose Surround, bezpłatny WLAN, telefon, klimatyzacja, wentylator sufitowy, minibar, ekspres do kawy Nespresso, zestaw do parzenia herbaty, schładzacz do wina, sejf i ogród bezpośrednio przy plaży częściowo otoczony roślinnością z meblami do siedzenia i leżenia.

Pokój typ 2

Beach Villa mit Pool = ok. 122 m kw. (z tego powierzchnia zewnętrzna ok. 61 m kw.) (10) jak Beach Villa z prywatnym basenem.

Pokój typ 3

Water Villa mit Pool = ok. 150 m kw. (z tego powierzchnia zewnętrzna ok. 94 m kw.) (29) jak Beach Villa mit Pool, zbudowane na palach graniczące z wyspą, z bezpośrednim dostępem do plaży i laguny. Dysponują one także przestronną częścią dzienną i oferują usługi lokaja.

Pokój typ 4

Ocean Villa mit Pool = ok. 180 m kw. (z tego powierzchnia zewnętrzna ok. 111 m kw.) (20) jak Water Villa mit Pool, położone są bezpośrednio w lagunie przy kładce, z dostępem do laguny i dużym drewnianym tarasem z tapczanem i kabiną plażową.

Pokój typ 5

Two Bedroom Family Beach Villa = ok. 262 m kw. (z tego powierzchnia zewnętrzna ok. 122 m kw.) (5), Beach Villa połączona z Beach Villa mit Pool.
Dusit Thani Maldives Luxhotels (63)
Dusit Thani Maldives Luxhotels (103)

Dusit Thani Maldives

Kuchnia

W cenie bufet śniadaniowy. Przy rezerwacji z 2 posiłkami (H) dodatkowo bufet wieczorem, przy rezerwacji z 3 posiłkami (V) i all inclusive (I) dodatkowo w południe i wieczorem w 'Dine Around’ jak też wybrane potrawy we wszystkich restauracjach w cenie. Przy opcji all inclusive ponadto do posiłków bezpłatnie wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe (napoje, soki, woda, kawa, herbata, piwo, wino, wybrane alkohole i koktajle) we wszystkich restauracjach, barach w aktualnych godzinach ich otwarcia, napoje, piwo z minibaru (1 napełnienie w ciągu dnia).
Dusit Thani Maldives Luxhotels (23)
Dusit Thani Maldives Luxhotels (113)
Dusit Thani Maldives Luxhotels (2)

Dusit Thani Maldives

Sport i rozrywka

Okazyjnie subtelna rozrywka wieczorna. W cenie = zajęcia grupowe jogi, siłownia, rowery, kajaki. Za opłatą = windsurfing, kitesurfing, narty wodne, jetski, żeglarstwo, katamaran, wakeboarding, banan. Nadzwyczajne przeżycie gwarantuje salon odnowy biologicznej 'Devarana Spa’, którego pokoje zabiegowe znajdują się wysoko przy wierzchołkach palm, istnieje tutaj szczególna atmosfera i można zrelaksować się w saunie lub łaźni parowej.
Dusit Thani Maldives Luxhotels (12)
Dusit Thani Maldives Luxhotels (33)

Oferty wszystkich hoteli na Seszelach i Malediwach dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top