skip to Main Content
Zemi Beach House Anguilla luxhotels (13)

Zemi Beach House Anguilla

★★★★★

Nowoczesny obiekt został wybudowany według określonych zasad zrównoważonego rozwoju i oferuje basen przelewowy i basen relaksacyjny. Leżaki, parasole i ręczniki są dostępne nieodpłatnie na basenie i na plaży.

Zamów ofertę z rabatem

Zemi Beach House Anguilla

Położenie

Położony w naturalnym otoczeniu nad Zatoką Shoal i bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Lotnisko docelowe Anguilla ok. 15 minut.

Zemi Beach House Anguilla

Galeria hotelu

Zemi Beach House Anguilla

Zakwaterowanie

63 pokoje

Pokój typ 1: Superior  ok. 46-55 m kw., elegancko i ładnie urządzone, łazienka, prysznic, wanna, WC, WLAN (w cenie), bezpłatne artykuły kosmetyczne, system muzyczny Bluetooth, klimatyzacja, minibar, 24-godzinny room service, umeblowany balkon lub taras z widokiem na basen, lub ośrodek.

Pokój typ 2: Premium ok. 55-65 m kw.jak superior z pierwszorzędnym widokiem na morze.

Pokój typ 3: Luxury King mit Rooftop Pool ok. 65 m kw. jak Premium, na najwyższym piętrze, z tarasem na dachu z małym basenem i widokiem na morze.

Pokój typ 4: Two Bedroom Penthouse Suite  ok. 147 m kw. jak Luxury King mit Rooftop Pool, z 2 sypialniami, w pełni wyposażoną kuchnią, łazienką dla Gości.

Pokój typ 5: Two Bedroom Beachfront Villa Suite  ok. 179 m kw. jak Two Bedroom Penthouse Suite, bezpośrednio przy plaży, z 2 sypialniami, dużym salonem, tarasem i prywatnym basenem z widokiem na morze.

Pokój typ 6: Three Bedroom Beachfront Villa Suite  ok. 262 m kw. jak Two Bedroom Beachfront Villa Suite i dodatkową sypialnią.

Zemi Beach House Anguilla

Kuchnia

W cenie śniadanie w formie bufetu. Możliwość rezerwacji z 2 posiłkami (H).

Zemi Beach House Anguilla

Sport i rozrywka

Za opłatą  siłownia, joga, masaże, golf, wędkarstwo morskie, snorkeling, Sunshine-Cruises, zabiegi spa. Pod wpływem tradycji rdzennej ludności w spa wykorzystywane są wyłącznie produkty naturalne i ekologiczne. W ogrodzie spa lub na przestronnym Vitality Pool można się zrelaksować i nacieszyć ciszą i spokojem.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top