skip to Main Content
Sandals Royal Barbados luxhotels (2)

Sandals Royal Barbados

★★★★★

Nowo otwarty hotel renomowanej sieci hotelowej Sandals, oferujący najwyższy komfort i doskonałą obsługę. Basen ze słonecznym tarasem (leżaki, parasole i ręczniki kąpielowe przy basenie i na plaży w cenie), 5 restauracji serwujących dania międzynarodowe i lokalne na najwyższym poziomie, 4 bary.

Zamów ofertę z rabatem

Sandals Royal Barbados

Położenie

Nowy resort położony w tętniącej życiem St. Lawrence Gap, przy plaży Dover Beach z białym piaskiem, zaledwie kilka kroków od siostrzanego hotelu Sandals Barbados

Sandals Royal Barbados

Galeria hotelu

Sandals Royal Barbados

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: South Seas Club Level Junior Palm Suite with Outdoor Tranquility Soaking Tub (znajduje się na parterze lub 1. piętrze w budynkach Poinciana i Stingray. Kabina prysznicowa ze strumieniem deszczowym, wolnostojąca wanna, prysznic/WC, suszarka do włosów, TV, telefon, kącik wypoczynkowy, garderoba, z tarasem lub balkonem z wolno stojącą wanną z jacuzzi, z meblami do siedzenia i widokiem na basen. W cenie świadczenia klubowe – prywatny check-in, całodobowy room service, dostęp do Club Sandals Lounge.

Pokój typ 2: South Seas Walkout Crystal Lagoon Club Level Junior Palm Suite with Patio Tranquility Soaking Tub   znajduje się na parterze, w pobliżu Crystal Lagoon Village z bezpośrednim dostępem do basenu, dodatkowo z barem (wypełniony winem i napojami premium).

Pokój typ 3: Royal Seaside Oceanview Crystal Lagoon Club Level Barbados Suite with Patio Tranquility Soaking Tub  znajduje się na piętrach 1-4 w budynkach Wahoo i Royal Hawksbill,  balkon z widokiem na morze.

Pokój typ 4: South Seas Swim-up Butler Suite with Patio Tranquility Soaking Tub  znajduje się na parterze, w cenie serwis kamerdynera.

Pokój typ 5: Royal Seaside Crystal Lagoon One Bedroom Oceanview Butler Suite with Balcony Tranquility Soaking Tub znajduje się na 1. piętrze w budynkach Wahoo i Sand Dollar, jak KIC, z widokiem na basen i morze. W cenie serwis kamerdynera i świadczenia klubowe.

Pokój typ 6: South Seas Royal Rondoval Butler Suite with Private Pool Sanctuary  wolnostojący bungalow, z jadalnią, barem (wypełniony winem i napojami premium), tarasem z małym basenem, jacuzzi i widokiem na ogród, w cenie całodobowy room service i serwis kamerdynera.

Pokój typ 7: Możliwość rezerwacji innych typów pokoi. Sport, rozrywka, wellness: Sport w cenie – tenis stołowy, nurkowanie z rurką, windsurfing, hobie cats, kajaki, siłownia, nurkowanie dla certyfikowanych nurków. Wellness – centrum odnowy biologicznej z sauną i łaźnią parową (w cenie), z różnymi zabiegami (za opłatą). Rozrywka – różnorodne programy rozrywkowe.

Sandals Royal Barbados

Kuchnia

5 restauracji serwujących dania międzynarodowe i lokalne na najwyższym poziomie, 4 bary.

Sandals Royal Barbados

Sport i rozrywka

Sport w cenie – tenis stołowy, nurkowanie z rurką, windsurfing, hobie cats, kajaki, siłownia, nurkowanie dla certyfikowanych nurków. Wellness – centrum odnowy biologicznej z sauną i łaźnią parową (w cenie), z różnymi zabiegami (za opłatą). Rozrywka – różnorodne programy rozrywkowe.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top