Nasz Blog - Luxhotels

Nasz Blog

Ciekawostki i rady. Sprawdź zanim wybierzesz hotel!

Wakacje Malediwy

Wakacje Malediwy to niezapomniana przygoda, którą zapamięta się na całe życie. Warto przygotować się do niej odpowiednio – wybrać odpowiedni termin i hotel.

Wczasy Malediwy

Wczasy na Malediwach to świetny pomysł praktycznie przez cały rok. Malediwy to jeden z najbardziej luksusowych kierunków na wypoczynek. Piękne hotele i najlepsze plaże na Świecie to właśnie Malediwy.

Majówka 2020 z Luxhotels

Nasze najlepsze majówkowe okazje! Najpiękniejsze plaże, najlepsze hotele, najkorzystniejsze oferty tylko przy rezerwacji do końca lutego 2020!

LUX OKAZJE 13.10.2019

Dzisiaj przygotowaliśmy zestawienie najbardziej polecanych hoteli na Malediwach. Sprawdźcie co najczęściej wybierają nasi klienci. Zapraszamy!

Utrudnienia w ruchu lotniczym – wizyta D. Trumpa

Utrudnienia w ruchu lotniczym i dojeździe do lotniska mogą potrwać nawet ponad tydzień

LUX OKAZJE 23.08.2019

Nasze najciekawsze oferty na najbliższe miesiące! Sprawdź gdzie warto lecieć!

Luxury Bahia Principe Akumal – First Minute Promo

Świetny i bardzo wygodny luksusowy hotel dla rodzin z dziećmi i dorosłych. Teraz w najlepszej cenie First Minute.

Westin Maldives Miriandhoo debiutem roku na Malediwach

This is custom heading element Coroczny konkurs World Travel Awards wyłania najlepsze hotele na konkretnych destynacjach. Oddzielne nagrody przyznawane są za najlepsze premiery roku. Zamów ofertę z rabatem DEBIUT ROKU NA MALEDIWACH THE WESTIN MALDIVES MIRIANDHOO Honorowa kapituła konkursu tym…

Zima 2019/2020

Przygotowaliśmy ponad 200 hoteli na kilkunastu destynacjach, m.in.: na Malediwach, Seszelach, Mauritiusie, Zanzibarze, czy Karaibach.

Najlepsze i sprawdzone przez nas i naszych klientów resorty, prywatne wille, rejsy, czy oferty łączone kilku hoteli na jednej lub kilku destynacjach. Wszyto to znajdziecie w naszej ofercie na zimę 2019/2020

Kancelaria GKW partnerem prawnym luxhotels.pl

This is custom heading element Pierwsza taka kooperacja w Polsce. This is custom heading element Współpraca Miło nam jest poinformować, że z dniem 14 czerwca 2019 roku partnerem prawnym luxhotels.pl została warszawska Kancelaria prawna GKW Giera Kaczmarek i Wspólnicy. Michał…

Najlepsze hotele na Malediwach

Jak co roku przygotowujemy nasz ranking najlepszych hoteli na Malediwach na podstawie ocen naszych i naszych klientów. Sprawdźcie, które resorty w tym roku okazały się bezkonkurencyjne

First Class Emirates w Boeingu B777

First Class Emirates w Boeingu B777 Linie Emirates wprowadziły do swojej floty Boeingi 777 z odnowioną klasą Business. Trasa z Dubaju na Malediwy i na Seszele będzie od teraz jeszcze wygodniejsza! First Class Emirates w Boeingu B777 Najwyższy możliwy standard W…

Najlepsze All Inclusive na Malediwach

Najlepsze All Inclusive na Malediwach Oferta All Inclusive powinna zawierać w sobie trzy posiłki, napoje oraz wybrane alkohole. Tyle jeśli chodzi o teorię. Sprawdziliśmy kilkanaście najlepszych hoteli na Malediwach i wybraliśmy te, w których formuła All Inclusive jest naprawdę zachwycająca.…

Seszele pogoda

Seszele często nazywane zaginionym edenem kusza turystów praktycznie cały rok. Czy jednak warto jechać tam o każdej porze? Odpowiedź na to pytanie nie jest wcale tak oczywista!

Malediwy Pogoda

Praktycznie na każdym zdjęciu z Malediwów widać piękną i słoneczną pogodę oraz niewzburzone łagodne wody oceanu Indyjskiego. Ale czy zawsze tak jest? Czy na Malediwy warto lecieć przez cały rok?

Najlepsze SPA na Malediwach

Co roku kapituła World Spa Awards wybiera najlepsze hotelowe Spa w poszczególnych krajach. W 2016 roku konkurencja była bardzo duża a końcowy wynik był nie lada zaskoczeniem!

Condor Biznes Klasa

Condor to linia, którą szczególnie często nasi klienci lecą na Seszele dzięki bardzo wygodnemu połączeniu z Warszawa-Frakfurt-Seszele. Linia niedawno odnowiła i przeorganizowała we wszystkich swoich lotach klasę business.

Golf na Malediwach

Malediwy, na które składa się kilkaset małych wysepek nie wydają się miejscem, na którym da się pograć na prawdziwym polu golfowym Nic bardziej mylnego!

Seszele All Incusive

Archipelag Seszeli nie kojarzy się raczej z hotelami oferującymi wyżywienie w wariancie All Inlcusive. Jednak i od tej reguły zdarzają się wyjątki. Oto nasza lista hoteli z All Inlcusive.

Nasz Blog

Ciekawostki i rady. Sprawdź zanim wybierzesz hotel!

Formularz kontaktowy

Zamów indywidualną ofertę

Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
Polityka ochrony danych osobowych.
Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.