skip to Main Content

Wczasy Malediwy

Mӧvenpick Resort Kuredhivaru Maldives luxhotels (24)

Wczasy Malediwy

Wczasy na Malediwach to świetny pomysł praktycznie przez cały rok. Malediwy to jeden z najbardziej luksusowych kierunków na wypoczynek. Piękne hotele i najlepsze plaże na Świecie to właśnie Malediwy.

Zamów ofertę z rabatem

Wczasy Malediwy

Kiedy jechać?

Najlepszy okres na wczasy na Malediwach to czas od końca października do maja. Najwyższy sezon to okres od grudnia do marca. Wtedy tez ceny hoteli są zdecydowanie najwyższe, a pogoda najlepsza. Więcej o pogodzie na Malediwach piszemy w naszym artykule Malediwy Pogoda.

Wczasy Malediwy

Plaże

Jeśli mamy skazać najbardziej charakterystyczną rzecz na Malediwach to będą to na pewno plaże. Każdy hotel położony jest na prywatnym atolu i otoczony bezkresnym oceanem. Plaże otaczają atole dookoła. Piasek jest bardzo miękki i nie ma w nim żwirku czy kamieni. Na Malediwach buty nie są czymś przydatnym! Praktycznie cały czas spęda się na boso!

Wczasy Malediwy

Na Malediwach znajduje się ponad setka hoteli. Nasi agenci odwiedzili je wszystkie i co roku wizytują kolejne obiekty. Sprawdzamy za każdym razem ich standard i wierność z opisem oraz recenzjami. Jesteśmy niekwestionowany liderem sprzedaży Malediwów. Ten kierunek odwiedziło z nami już ponad 1000 klientów z Polski. W naszej ofercie znajdziecie WSZYSTKIE hotele na Malediwach. Oto najciekawsze z nich:

Hotele Ekonomiczne

Hotel legitymuje się zasłużonymi 4 ★★★★ i nasi klienci, którzy wybierają ten hotel podkreślają, że w tym standardzie hotel wyróżnia się rzeczywiście na plus.

Bardzo dużym plusem hotelu Adaaran Select Meedhuparu jest bogate all inclusive. Bufety podczas posiłków oraz karta alkoholi wygląda naprawdę imponująco jak na hotel o tej klasie.

Hotel Adaaran to jeden z kilkunastu ekonomicznych polecanych przez naszych klientów hoteli ekonomicznych. Widzieliśmy je wszystkie i chętnie wybierzemy ten jeden, najlepszy dla Ciebie.

Adaaran Select Meedhupparu luxhotels (13)

Hotele Komfortowe

Hotel Atmosphere to jeden z nowszych hoteli na Malediwach. Jego znakiem rozpoznawczym jest bardzo bogata formuła All Inclusive. Markowe alkohole, wyborne soki owocowe i wyjątkowo obfita kuchnia.

Dużym plusem hotelu jest również duża wyspa. Dość powiedzieć, że do wyposażenia każdej willi są nawet rowery! To bardzo dobry obiekt dla rodzin z dziećmi do dyspozycji są wszelkie udogodnienia dla maluchów.

Na Malediwach hotele o standardzie 5★★★★★ stanowią bardzo dużą grupę. Znajdziemy tam obiekty dla rodzin, dla par, dla singli, spokojne lub bardziej rozrywkowe. Nasi eksperci widzieli je wszystkie i chętnie wybiorą ten jeden dla Ciebie.

KANIFUSHI

Hotele Luksusowe

Kuda Huraa to flagowy obiekt sieci Four Seasons na Malediwach. Kuchnia zachwycą bogactwem smaków, które zachwyci najbardziej wymagających gości. Serwis, z którego znana jest cała sieć i w tym przypadku jest bardziej niż wyjątkowy. Duże wille zapewniają maksimum komfortu i prywatności.

Na Malediwach znajduje się kilkanaście hoteli o standardzie 6★★★★★★. Praktycznie wszystkie to absolutna czołówka najbardziej ekskluzywnych hoteli. Nasi klienci wybierają je bardzo często. Zapraszamy do kontaktu:

Four Seasons Kuda Huraa Luxhotels (11)

Soneva Jani

Soneva Jani uważany jest przez wielu za najlepszy hotel na Malediwach. Ogromne wille i najepsza możliwa obsługa – to znak rozpoznawczy hotelu. O kuchnie dbają najlepsi szefowie kuchni, którzy na talerzach wyczarowują genialne potrawy dostarczane wprost do prywatnych willi gości.

W naszym rankingu najlepszych hoteli jest na podium razem z Cheval Blanc Randheli, Velaa Private Island, Każdy z tych hoteli jest na swój sposób wyjątkowy i niepowtarzalny. Dlatego często nasi klienci wybierają pobyt rozłożony na własnie te 3  hotele!

Soneva Jani luxhotels

Wczasy Malediwy: Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top