skip to Main Content

Wakacje Malediwy

Park Hyatt Maldives Hadahaa Luxhotels (11)

Wakacje Malediwy

Wakacje Malediwy to niezapomniana przygoda, którą zapamięta się na całe życie. Warto przygotować się do niej odpowiednio – wybrać odpowiedni termin i hotel.

Zamów ofertę z rabatem

Wakacje Malediwy

Kiedy jechać?

Na Malediwy najlepiej wybrać się od września do maja, a szczyt sezony przypada na okres od grudnia do marca. Więcej o pogodzie na Malediwach piszemy w naszym artykule Malediwy Pogoda.

To właśnie idealne warunki pogodowe na sprawiają, że wakacje Malediwy będę niezaponiane.

Wakacje Malediwy

Plaże

Plaże i przepiękne, czyste wody oceanu to najważniejsze elementy Malediwskiego krajobrazu. Cudowny piasek i ciepła woda zachęcająca do nurkowania w rafach przy hotelowych atolach przyciągają na Malediwy turystów z całego Świata.

Wakacje Malediwy

Malediwy słyną również z jednych z najlepszych hoteli na Świecie. Co ważne, na wyspach znajduje się ponad 100 obiektów hotelowych o różnym standardzie. Nasi klienci chętnie wybierają hotele certyfikowane 6★★★★★★ jak również te z 5★★★★★ i bardzo dobrymi 4★★★★. W każdej grupie znajdziemy coś idealnego! Czas na niezapomniane Wakacje Malediwy!

Hotele Ekonomiczne

Hotel legitymuje się zasłużonymi 4 ★★★★ i nasi klienci, którzy wybierają ten hotel podkreślają, że w tym standardzie hotel wyróżnia się rzeczywiście na plus.

Bardzo dużym plusem hotelu Adaaran Select Meedhuparu jest bogate all inclusive. Bufety podczas posiłków oraz karta alkoholi wygląda naprawdę imponująco jak na hotel o tej klasie.

Hotel Adaaran to jeden z kilkunastu ekonomicznych polecanych przez naszych klientów hoteli ekonomicznych. Widzieliśmy je wszystkie i chętnie wybierzemy ten jeden, najlepszy dla Ciebie.

Adaaran Select Meedhupparu luxhotels (13)

Hotele Komfortowe

Hotel Atmosphere to jeden z nowszych hoteli na Malediwach. Jego znakiem rozpoznawczym jest bardzo bogata formuła All Inclusive. Markowe alkohole, wyborne soki owocowe i wyjątkowo obfita kuchnia.

Dużym plusem hotelu jest również duża wyspa. Dość powiedzieć, że do wyposażenia każdej willi są nawet rowery! To bardzo dobry obiekt dla rodzin z dziećmi do dyspozycji są wszelkie udogodnienia dla maluchów.

Na Malediwach hotele o standardzie 5★★★★★ stanowią bardzo dużą grupę. Znajdziemy tam obiekty dla rodzin, dla par, dla singli, spokojne lub bardziej rozrywkowe. Nasi eksperci widzieli je wszystkie i chętnie wybiorą ten jeden dla Ciebie.

KANIFUSHI

Hotele Luksusowe

Kuda Huraa to flagowy obiekt sieci Four Seasons na Malediwach. Kuchnia zachwycą bogactwem smaków, które zachwyci najbardziej wymagających gości. Serwis, z którego znana jest cała sieć i w tym przypadku jest bardziej niż wyjątkowy. Duże wille zapewniają maksimum komfortu i prywatności.

Na Malediwach znajduje się kilkanaście hoteli o standardzie 6★★★★★★. Praktycznie wszystkie to absolutna czołówka najbardziej ekskluzywnych hoteli. Nasi klienci wybierają je bardzo często. Zapraszamy do kontaktu:

Four Seasons Kuda Huraa Luxhotels (11)

Soneva Jani

Soneva Jani uważany jest przez wielu za najlepszy hotel na Malediwach. Ogromne wille i najepsza możliwa obsługa – to znak rozpoznawczy hotelu. O kuchnie dbają najlepsi szefowie kuchni, którzy na talerzach wyczarowują genialne potrawy dostarczane wprost do prywatnych willi gości.

W naszym rankingu najlepszych hoteli jest na podium razem z Cheval Blanc Randheli, Velaa Private Island, Każdy z tych hoteli jest na swój sposób wyjątkowy i niepowtarzalny. Dlatego często nasi klienci wybierają pobyt rozłożony na własnie te 3  hotele!

Soneva Jani luxhotels

Wakacje Malediwy: Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top