skip to Main Content

Polityka cenowa

Dlaczego na naszej stronie nie ma cen na konkretne terminy?

Odpowiedź jest jednocześnie prosta i skomplikowana:

 1. Jesteśmy ludźmi i chcemy pracować z ludźmi. Jeśli wolisz wysyłać zapytania do internetowych wyszukiwarek i algorytmów to my to szanujemy ale wiemy, że się po prostu się nie dogadamy. Jedyne co możemy dla Ciebie zrobić to podać Ci adres booking.com. Możliwe, że znajdziesz tam to czego szukasz.
 2. Każdy wyjazd wyceniamy indywidualnie. Zdarza się, że na niektórych kierunkach współpracujemy z kilkoma kontrahentami tak aby nasze ceny były zawsze najniższe dla klienta.
 3. Z racji tego, że mamy kilkudziesięciu kontrahentów na całym świecie nie mamy fizycznej możliwości wrzucenia ich ofert w jeden system. Musielibyśmy taki system zbudować od zera a jego kosztu doliczyć do naszych ofert, a chyba nie chcesz za to płacić. Prawda?
 4. Negocjujemy ceny. Oczywistym jest, że inaczej wygląda cena gdy zamawiamy jeden pokój a inaczej gdy zamawiamy 5 pokoi. Negocjujemy z naszymi kontrahentami przy każdej wycenie. Im więcej hoteli rezerwujemy dla Naszych Klientów tym większe rabaty otrzymujemy.
 5. Dostosowujemy ceny. Jeśli znajdziesz ofertę tańszą od naszej zrobimy tzw. price matching i zejdziemy poniżej Twojej ceny.
 6. Promocje. Często zdarza się tak, że hotelarz robi promocje na konkretne pokoje lub terminy. Nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć do przodu.

Jeśli nasze warunki Ci odpowiadają i chcesz, żebyśmy wycenili Ci wyjazd skorzystaj z formularza na dole.

Oferta

Czy cała oferta jest na stronie internetowej?

Nie. Na stronie co chwila dodajemy nowe obiekty ale ich liczba rośnie szybciej niż tempo ich dodawania. Na stronie publikujemy opisy naszych bestsellerów. Każdy inny hotel jesteśmy w stanie wycenić w przeciągu góra 48 godzin.

Czy sprzedajemy same hotele czy też całe pakiety turystyczne?

Praktycznie na każdym kierunku jesteśmy w stanie zaoferować zarówno sam hotel jak i cały pakiet turystyczny (przelot+transfer+hotel+ubezpieczenie). Pakiety mogą składać się z dowolnej ilości usług, np przelot+transfery+dwa hotele po 5 dni w każdym + ubezpieczenia+ samochód na miejscu. W tej kwestii nie ma limitów.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top