skip to Main Content

Najlepsze luksusowe hotele na Malediwach

Cheval Blanc Randheli

Malediwy to wyjątkowe miejsce. Najpiękniejsze plaże na Świecie i wspaniała pogoda gwarantowana przez większą cześć roku. To właśnie tutaj działają hotele uchodzące często za najlepsze na Świecie i mamy dla Was je wybrane w jednym miejscu. Wszystkie to nasze partnerskie obiekty i zawsze możemy gwarantować Wam najlepsze warunki rezerwacji, najlepsze ceny i największy wybór terminów.

VELAA PRIVATE ISLAND

Najlepsze luksusowe hotele na Malediwach

Otoczona palmami wyspa Velaa Private Island leży daleko na północ od Malediwów na atolu Noonu i jest otoczona pięknymi piaszczystymi plażami, i migoczącą we wszystkich odcieniach turkusową laguną. Obok klasycznego wizerunku Malediwów, nowoczesnego wzornictwa i doskonałej obsługi, luksusowy ośrodek oferuje absolutną prywatność i komfort na najwyższym poziomie. Osobisty lokaj dba o to, by wszystkie życzenia zostały spełnione. Więcej o hotelu Velaa Private Island tutaj.

Velaa Private Island Luxhotels (5)

CHEVAL BLANC MALDIVES

Najlepsze luksusowe hotele na Malediwach

Jeśli chcemy opisać hotel Cheval Blanc Randheli jednym zdaniem to na pewno trafne będzie stwierdzenie, że to jeden z dziesięciu najlepszych hoteli na Świecie. Wszystko jest tutaj tak jak powinno być, tak jak tego oczekujesz. To hotel niebanalny, nietuzinkowy i przede wszystkim przepiękny. Więcej o hotelu Cheval Balnc Randgheli.

Cheval Blanc Randheli

ONE & ONLY REETHI RAH

Najlepsze luksusowe hotele na Malediwach

One & Only Reethi Rah ma wręcz status kultowego hotelu na Malediwach. Był jednym z pierwszych ultra luksusowych hoteli na tej destynacji i dzisiaj nie uchodzi za wzór do naśladowania. Hotel może pochwalić się największą liczbą tzw. repeatersów, czyli gości, którzy odwiedzili go więcej niż jeden raz. Właśnie dlatego w niektórych terminach roku rezerwacje mogą zakładać tylko powracający klienci i specjalnie wybrani partnerzy tacy jak np. luxhotels.pl

Więcej o hotelu przeczytacie tutaj.

One and Only Reeth Rah Luxhotels (1)

JOALI MALDIVES

Najlepsze luksusowe hotele na Malediwach

Jeden z najnowszych hoteli na Malediwach. Ogromne wrażenie zrobiły na nas wysoki i genialnie urządzone wille. Kuchnia na najlepszym Światowym poziomie przypadkie do gustu każdemu koneserowi. Więcej o hotelu Joali Maldives.

JOALI, Maldives luxhotels (13)

WALDORF ASTORIA MALDIVES

Najlepsze luksusowe hotele na Malediwach

Hotele sieci Waldorf Astoria na całym Świecie to synonim luksusu i dobrego stylu. Podobnie jest na Malediwach. Duży atol to idealne miejsce do nurkowania. Więcej o hotelu Waldorf Astoria Ithaafushi.

Waldorf Astoria Maldives Ithaafushi

KUDADOO MALDIVES

Najlepsze luksusowe hotele na Malediwach

Hotel w którym znajduje się tylko kilka ultra luksusowych prywatnych willi zasialny jest w 100% energią słoneczną! Do tego operuje w niespotykanej nigdzie indziej formule AAA All Inclusive ramach której do Waszej dyspozycji jest absolutnie wszystko co jest na wyspie. Sporty wodne, spa i najlepsze posiłki serwowane bezpośrednio w Waszej willi. Zamówicie naszą indywidualną wycenę tutaj.

Kudadoo Maldives

Nasi konsultanci przygotują najlepsze oferty dla Ciebie i Twoich bliskich.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top