skip to Main Content

JA Manafaru Maledives oferta promocyjna

JA Manafaru Maldives

JA Manafaru Maledives oferta promocyjna

JA Manafaru Maldives położony jest na prywatnej wyspie w północnej części Malediwów. Umieszczony na szczycie atolu Haa Alifu,  JA Manafaru oferuje prywatność i odległość od innych wysp, siedząc idyllicznie w miejscu, gdzie Morze Arabskie spotyka się z rozległym Oceanem Indyjskim oferuje on zakwaterowanie w luksusowych, gustownie urządzonych willach, które usytuowane są przy plaży i dysponują prywatnym odkrytym basenem. Na miejscu znajduje się także centrum nurkowe PADI oraz 3 dodatkowe odkryte baseny. Goście mogą korzystać z pielęgnacyjnych zabiegów spa. Obiekt usytuowany jest na zacisznej plaży z białym piaskiem, która rozciąga się na powierzchni ponad 14 hektarów. Z miasta Male można dotrzeć do obiektu hydroplanem lub samolotem.

JA Manafaru oferuje dziewicze, naturalne krajobrazy do odkrycia. Wielokrotnie nagradzany i ekologiczny ośrodek opisuje to jako „prawdziwe doświadczenie Malediwów”, dzięki któremu goście mają poczucie odkrywania dziewiczego, naturalnego krajobrazu niezakłóconego nadmiarem turystów.

 

OFERTA promocyjna JA Manafaru maledives


30% zniżki na ceny pokoi


Okres pobytu: 26 sierpnia 2021 – 23 grudnia 2022
Data rezerwacji: 15 października 2021 r.
Daty wyłączenia: 3 września 2021/2022 – 30 września 2021/2022

Pobyt na minimum 4 noce

Wszystkie promocje hotelowe obowiązują terminowo.

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top