skip to Main Content
Adaaran Select Meedhupparu luxhotels (17)

Adaaran Select Meedhupparu

★★★★★

Popularny kompleks wakacyjny wtopiony w bujną roślinność, przy jasnej, koralowej plaży i turkusowo-błękitnej lagunie. Restauracja główna Jaafai, restauracja Safura.

TYLKO TERAZ W PROMOCJI -30%

Zamów ofertę z rabatem

Adaaran Select Meedhupparu

Położenie

Na wyspie Meedhupparu o wymiarach ok. 740 x 300 m, otoczonej szeroką piaszczystą plażą, w Atolu Raa. Lotnisko Male oddalone ok. 134 km, transfer wodnopłatem w ok. 45 min.

Adaaran Select Meedhupparu

Galeria hotelu

Adaaran Select Meedhupparu

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: Beach Villa ok. 47 m kw. włącznie z częścią zewnętrzną, w wolno stojących bungalowach, po 2 mieszkania w każdym. Położone blisko plaży, wśród gęstej zieleni lub bezpośrednio przy plaży. Z otwartą łazienką z prysznicem, WC, suszarką do włosów. Ponadto TV, telefon, klimatyzacja, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, taras, niektóre z widokiem na morze.

Pokój typ 2: Beach Villa Promo  jak Beach Villa, oferta oszczędnościowa, ograniczona dostępność.

Pokój typ 3: Sunset Beach Villa ok. 47 m kw. włącznie z częścią zewnętrzną, jak Bech Villa, położone od strony zachodu słońca.

Adaaran Select Meedhupparu

Kuchnia

All inclusive – śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu w restauracji głównej Jaafai. Ponadto przekąski w głównym barze w godz. ok. 10.30 – 11.30, 16-17 oraz 23-24. Wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe do posiłków w restauracji głównej oraz w godz. ok. 10-24 w barach Main i Sunset, w godz. ok. 10-18 w Cafe Mass i barze przy basenie. Dodatkowo 2 butelki wody dziennie/na pokój.

Adaaran Select Meedhupparu

Sport i rozrywka

Regularne wieczorne imprezy rozrywkowe, np. muzyka na żywo, DJ, karaoke. Sport w cenie – siłownia, plażowa piłka nożna, siatkówka plażowa, badminton, tenis stołowy, 2 korty tenisowe, w tym rakiety i piłki (w ciągu dnia), bilard, squash, rzutki. Za opłatą oświetlenie kortu tenisowego, windsurfing, narty wodne, jetski. Nurkowanie – wyspa oferuje doskonałe możliwości nurkowania i nurkowania powierzchniowego. Do rafy wewnętrznej ok. 60-80 m. Hotelowa baza nurkowa – kursy nurkowania (PADI) oraz wycieczki podwodne i nurkowanie powierzchniowe – za opłatą. Wellness – strefa Chavana Spa oferuje różnorodne zabiegi, łaźnię parową, saunę, salon kosmetyczny

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top