skip to Main Content
Akoya Hotel & Spa luxhotels (1)

Akoya Hotel & Spa

★★★★★

Posiłki serwowane są w głównej restauracji 'Le Dome’. Restauracja 'La Perle’ zapewnia ekskluzywne doznania kulinarne. Bar 'L’Horizon’ oferuje napoje z ładnym widokiem. Do dyspozycji Gości jest także basen i bezpłatny WLAN.

Zamów ofertę z rabatem

Akoya Hotel & Spa

Położenie

Na zachodnim wybrzeżu między St. Leu i St. Gilles. Plaża znajduje się w odległości ok. 100 m od hotelu i jest oddzielona ulicą. Na lotnisko St. Denis jest ok. 50 km.

Akoya Hotel & Spa

Galeria hotelu

Akoya Hotel & Spa

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: Superior  ok. 36 m kw, łazienka z prysznicem / WC, suszarka do włosów, klimatyzacja, TV, sejf, minibar, zestaw do parzenia kawy / herbaty, taras.

Pokój typ 2: Superior Lagoon ok. 36 m kw.  jak Superior, dodatkowo z widokiem na morze.

Pokój typ 3: Deluxe ok. 47 m kw. jak Superior, ale przestronniejsze.

Pokój typ 4: Deluxe Lagoon  ok. 47 m kw.  jak Deluxe, dodatkowo z widokiem na morze.

Akoya Hotel & Spa

Kuchnia

W cenie śniadanie w formie bufetu. Przy rezerwacji 2 posiłków (H) dodatkowo menu wieczorem.

Akoya Hotel & Spa

Sport i rozrywka

Wellness — Strefa Spa dysponuje łaźnią turecką, sauną i 5 gabinetami zabiegowymi. W 'Orchidee Spa’ stosowane są produkty marki 'Cinq Mondes’. Sport — w cenie siłownia.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top