skip to Main Content
Al Maha, a Luxury Collection Desert Resort & Spa, Dubai luxhotels (12)

Al Maha Dubai

★★★★★

Al Maha, Luxury Collection Desert Resort & Spa łączy w sobie stare arabskie tradycje z nie mającym sobie równych luksusem i wyjątkową obsługą. W środku fascynującej pustyni, w ramach jedynego w Emiratach, wielkiego ekologicznego projektu osiedlono ponownie rdzenne gatunki zwierząt, jak płochliwą gazelę czy rzadką arabską Oryxantilope.

Zamów ofertę z rabatem

Al Maha Dubai

Położenie

Na pustyni, w sercu rezerwatu przyrody o powierzchni ok. 225 km kw., ok. 45 min. jazdy od zgiełku multikulturowego Dubaju. Lotnisko Dubai, ok. 65 km (ok. 45 min. jazdy).

Al Maha Dubai

Galeria hotelu

Al Maha Dubai

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: Bedouin Suite (37) ok. 115 m kw. (w tym ok. 75 m kw. powierzchni mieszkalnej), prywatny basen z regulowaną temperaturą (ok. 5 x 4 m). Można rozkoszować się wspaniałym widokiem z okna i ciszą pustyni.

Pokój typ 2: Royal Suite (2) ok. 235 m kw. (w tym ok. 175 m kw. powierzchni mieszkalnej), jak Bedouin Suite, z 2 sypialniami i sąsiadującą z nimi łazienką oraz z prywatnym basenem (ok. 7 x 5 m).

Pokój typ 3: Emirates Suite (2) ok. 475 m kw. (ok. 375 m kw. powierzchni mieszkalnej), nieco z dala od innych zabudowań, położona na wzniesieniu, na skraju wydm. Stanowi największą dumę resortu i oferuje największy luksus. Duży salon z kuchnią i jadalnią, 2 duże sypialnie, 2 łazienki, wewnętrzne patio z fontannami i leżakami, wspaniały taras z prywatnym basenem (ok. 12 x 4 m), całodobowy serwis kamerdynera.

Pokój typ 4: Presidential Suite (1) ok. 680 m kw. (w tym ok. 530 m kw. powierzchni mieszkalnej), w eksponowanym, bardzo prywatnym miejscu pośród wydm. 3 sypialnie, z czego 1 z łóżkiem typu king-size, a pozostałe z łóżkami podwójnymi. Przestronne łazienki, salon, kuchnia, 2 minibary, zakwaterowanie dla prywatnego personelu, ogród z prywatnym basenem (ok. 10 x 8 m), prywatne wejście, całodobowy serwis kamerdynera. Dalsze świadczenia zawarte są w cenniku aktualnego katalogu.

Al Maha Dubai

Kuchnia

Kuchnia w Al Maha należy do najlepszych w Emiratach. Śródziemnomorskich i arabskich smakołyków można skosztować w restauracji Al Diwaan z dużym tarasem widokowym. Wyżywienie – 3 posiłki dziennie (V) – śniadanie w formie bufetu, obiad i kolacja w formie a-la-carte w restauracji Al Diwaan. Możliwość spożywania posiłków we własnej suicie, na tarasie widokowym lub romantyczna kolacja na wydmach – za dopłatą.

Al Maha Dubai

Sport i rozrywka

Aktywny wypoczynek – resort oferuje safari pustynne z przewodnikiem i obserwację zwierząt (samochodem lub pieszo), jazda konna i na wielbłądach. Oglądanie hodowli sokołów, strzelanie z łuku, obserwacje zachodu słońca. W cenie pobytu – 2 aktywności na osobę/noc. Za dopłatą – kolacja na wydmach. Luksusowa strefa Timeless Spa oferuje relaksujące masaże oraz zabiegi, wykonywane przy użyciu własnej serii kosmetyków Timeless, powstałych według starych, arabskich receptur. Sauna, łaźnia parowa, jacuzzi, siłownia. Masaże i zabiegi za opłatą.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top