skip to Main Content
Amandari luxhotels (7)

Amandari

★★★★★

Styl hotelu doskonale współgra z urokiem pobliskiej wioski Ubud oferując rozrywkę oraz urozmaicenie. Cudowny widok na wąwóz Ayung. 'Amandari Spa’ ze stawem z kwiatami lotosu, siłownia, dwa 'Open Air Bales’, salon kosmetyczny, sauna, marmurowa łaźnia parowa, święta ścieżka wijącą się wzdłuż kompleksu, którą dwa razy do roku odwiedzają okoliczni mieszkańcy w celach ceremonialnych.

Zamów ofertę z rabatem

Amandari

Położenie

Hotel położony w głębi Bali, pośród pagórków i tarasów pól ryżowych. Ok. 5 minut jazdy samochodem do Ubud, w pobliżu wioski Kedewatan, na wzniesieniu. Do lotniska Denpasar ok. 40 km.

Amandari

Galeria hotelu

Amandari

Zakwaterowanie

Zakwaterowanie (pokoje): 30 suit urządzonych w balijskim stylu z marmurową podłogą i wykorzystaniem drewna kokosowego i tekowego. Duży kombinowany pokój dzienno-sypialniany lub pokój dzienny na parterze i sypialnia na wyższym piętrze, łazienka, wanna Open Air, oddzielny prysznic, szlafroki, suszarka do włosów, telefon, WLAN (bezpłatnie), minibar, sejf i klimatyzacja.

Pokój typ 1: Village Suite ok. 114 m kw., komfortowo urządzone suity z małym dziedzińcem i ogrodem otoczonym murem.

Pokój typ 2: Valley Suite  ok. 157 m kw., wyposażenie jak w Village Suite z widokiem na dolinę Ayung lub pola ryżowe.

Pokój typ 3: Pool Suite ok. 157 m kw., wyposażenie jak w Valley Suite, z prywatnym basenem (ok. 8 x 5 m).

Amandari

Kuchnia

Śniadanie a la carte w cenie.

Amandari

Sport i rozrywka

W cenie (w określonych terminach) – iPod, napoje i przekąski, codziennie gazeta, napój powitalny, kosz owoców, transfer w rejonie Ubud, 4 godz. opieki nad dzieckiem przez opiekunkę oraz codziennie popołudniowa herbata i indonezyjskie wypieki przy stawie z kwiatami lotosu. Oferty sezonowe

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top