skip to Main Content
Anantara Al Yamm Villa Resort luxhotels (21)

Anantara Sir Bani Yas Island Al Yamm Villa Resort

★★★★★

Luksusowo urządzony, wysokiej klasy obiekt składający się z willi, inspirowany domostwami w stylu barasti znajdującymi się w arabskich wioskach rybackich. Na terenie obiektu restauracja, basen, salon Anantara Spa Beach Cabana, WLAN. Leżaki i parasole na plaży

Zamów ofertę z rabatem

Anantara Sir Bani Yas Island Al Yamm Villa Resort

Położenie

We wschodniej części wyspy, przy prywatnej piaszczystej plaży. Transfer hotelowy do 2 siostrzanych hoteli na wyspie. Wyspa Sir Bani Yas Island ma długość ok. 17,5 km oraz szerokość ok. 9 km i jest największą dziewiczą wyspą Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Na tej pełnej roślinności wyspie żyje ok. 15 000 zwierząt, w tym antylopy oryks, żyrafy oraz gepardy. Dojazd do wyspy – z lotniska Abu Dhabi ok. 250 km do portu Jebel Dhanna, następnie ok. 20 min. łodzią oraz ok. 20 min. jazdy do hotelu.

Anantara Sir Bani Yas Island Al Yamm Villa Resort

Galeria hotelu

Anantara Sir Bani Yas Island Al Yamm Villa Resort

Zakwaterowanie

Pokój typ 1:

One Bedroom Villa  ok. 68 m kw. (wraz z tarasem), łazienka/WC, oddzielny prysznic, szlafroki, kapcie, TV, ekspres do kawy, sejf, taras z widokiem na lasy namorzynowe.

Pokój typ 2:

One Bedroom Beach Villaok. 68 m kw. (wraz z tarasem), jak One Bedroom Villa, z widokiem na plażę.

Pokój typ 3:

One Bedroom Pool Villa  ok. 96 m kw. (wraz z tarasem), jak One Bedroom Villa, ale z łóżkiem typu king-size oraz własnym brodzikiem na tarasie.

Pokój typ 4:

One Bedroom Beach Pool Villa  ok. 96 m kw. (wraz z tarasem), jak One Bedroom Pool Villa, z widokiem na plażę.

Pokój typ 5:

Two Bedroom Pool Villa ok. 229 m kw., jak One Bedroom Pool Villa, ale z 2 sypialniami.

Anantara Sir Bani Yas Island Al Yamm Villa Resort

Kuchnia

Śniadanie w formie bufetu. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) dodatkowo obiad lub kolacja, a przy rezerwacji z 3 posiłkami dziennie (V) dodatkowo obiad i kolacja w 5 restauracjach hoteli sieci Anantara w cenie – w zależności od restauracji, posiłki serwowane w formie bufetu, menu lub a la carte.

Anantara Sir Bani Yas Island Al Yamm Villa Resort

Sport i rozrywka

W cenie – tenis. Za opłatą – strzelanie z łuku, safari, wycieczki rowerami górskimi, jazda konna, wycieczki kajakami w namorzyny, nurkowanie powierzchniowe, strefa Anantara SPA w siostrzanym hotelu Anantara Desert Island Resort & Spa oferująca różnorodne masaże oraz zabiegi.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top