skip to Main Content
AVANI Seychelles Barbarons luxhotels (12)

AVANI Seychelles Barbarons

★★★★★

Nowy hotel renomowanej grupy AVANI, otwarty na początku 2015r. po rozległym remoncie, z wyjątkową atmosferą, niezwykle pięknie położony. Lekko opadająca do morza, biała, lśniąca plaża `Barbarons` z bujnie porośniętymi górami w tle tworzy wymarzoną, urlopową scenerię.

Zamów ofertę z rabatem

AVANI Seychelles Barbarons

Położenie

Na zachodnim wybrzeżu, bezpośrednio przy lekko opadającej do morza plaży Barbarons, która ma długość ok. 800 m. Do lotniska Mahe ok. 25 min. jazdy.

AVANI Seychelles Barbarons

Galeria hotelu

AVANI Seychelles Barbarons

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: AVANI Zimmer  ok. 32-36 m kw. (28), w jasnych barwach z kolorowymi akcentami. Otwarta łazienka z wanną, WC, suszarka do włosów, TV, telefon, bezpłatny WLAN, odtwarzacz DVD, klimatyzacja, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, balkon lub taras, położone w drugim rzędzie, widok na ogród.

Pokój typ 2: AVANI Gartenblick  ok. 32-36 m kw. (30), jak AVANI Zimmer, położone bliżej morza, widok na ogród.

Pokój typ 3: AVANI Meerblick  ok. 32-36 m kw. (50), jak AVANI Zimmer, z widokiem na morze.

Pokój typ 4: AVANI Beachfront  ok. 32-36 m kw. (12), jak AVANI Zimmer, z tarasem, położone na plaży.

AVANI Seychelles Barbarons

Kuchnia

Śniadanie kontynentalne w formie bufetu w cenie. Możliwość rezerwacji z 2 lub 3 posiłkami dziennie. Przy rezerwacji z 2 posiłkami (H) dodatkowo kolacja w formie bufetu w restauracji głównej. Obiado-kolacje w restauracji `Tamarind` za dopłatą. Przy rezerwacji z 3 posiłkami (V) dodatkowo obiad w formie menu a-la-carte w restauracji głównej.

AVANI Seychelles Barbarons

Sport i rozrywka

W cenie – siłownia, nurkowanie z rurką. Za opłatą – tenis, joga, nurkowanie (PADI), surfing. Wellness – `AVANISPA` z jacuzzi na tarasie na dachu. W cenie – łaźnia parowa.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top