skip to Main Content
Bali Mandira Beach Resort luxhotels (1)

Bali Mandira Beach Resort

★★★★★

Cały kompleks otoczony jest tropikalnym ogrodem i składa się z 2 budynków głównych oraz domków. Do dyspozycji są 2 restauracje, 2 baseny, brodzik dla dzieci, zjeżdżalnia, bar Swim-up w basenie i jacuzzi. Kolejne udogodnienia obejmują klub dla dzieci, pasaż handlowy i spa.

Zamów ofertę z rabatem

Bali Mandira Beach Resort

Położenie

Oddzielony od plaży niewielką drogą. Tętniąca życiem Kuta znajduje się w odległości spaceru. Lotnisko docelowe Denpasar-ok. 6 km

Bali Mandira Beach Resort

Galeria hotelu

Bali Mandira Beach Resort

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: Superior ok. 34 m kw, pokoje są położone w budynku głównym. Mają łazienkę / WC, suszarkę do włosów, kapcie, TV, tel., WLAN, klimatyzację, minibar, zestaw do parzenia kawy / herbaty, sejf, balkon lub taras.

Pokój typ 2: Deluxe Cottage  ok. 32 m kw, w domku (2 kondygnacje, 8 jednostek), na parterze z tarasem. Wyposażenie jak w Superior, dodatkowo z prysznicem na zewnątrz.

Pokój typ 3: Deluxe Club Cottage  ok. 32 m kw., wyposażenie jak w Deluxe Cottage. W jednopiętrowym domku lub na piętrze dwupiętrowych domków. W cenie świadczenia klubowe = wstęp do salonu klubowego (w godz. 11-23), gdzie przez cały dzień goście otrzymują napoje bezalkoholowe, lody, owoce i przekąski, w godz. 15-17 popołudniową herbatę i ciasta, a w godz. 17-18 alkohole takie jak wino, piwo i koktajle.

Pokój typ 4: Private Courtyard Club  ok. 54 m kw., wyposażenie jak w Superior i klubowe korzyści jak w Deluxe Club Cottage. Położone są na parterze i dysponują wanną na świeżym powietrzu na prywatnym dziedzińcu.

Pokój typ 5: Club Villa  ok. 94 m kw., wyposażenie jak w Superior i klubowe korzyści jak w Deluxe Club Cottage. Pojedynczo stojące, ekskluzywne wille dysponują prywatnym basenem i leżakami.

Bali Mandira Beach Resort

Kuchnia

W cenie obfity bufet śniadaniowy. W przypadku rezerwacji z 2 posiłkami (H) dodatkowo obiad lub kolacja, z 3 posiłkami (V) obiad i kolacja. W przypadku rezerwacji opcji all inclusive, w cenie jest śniadanie, obiad i kolacja we wszystkich restauracjach (z wyjątkiem Azul Beach Club). Homar i mięso importowane jest za opłatą.

Bali Mandira Beach Resort

Sport i rozrywka

W cenie  tenis stołowy, lekcje nurkowania w basenie. Za opłatą  nurkowanie, surfing, joga.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top