skip to Main Content
Carana Beach Hotel Luxhotels (5)

Carana Beach Hotel

★★★★

Nowy, rodzinnie prowadzony hotel butikowy. Oferuje najlepsze warunki do spędzenia relaksującego urlopu w pięknej okolicy.

TYLKO TERAZ W PROMOCJI -30%

Zamów ofertę z rabatem

Carana Beach Hotel

Położenie

Na północno-zachodnim wybrzeżu wyspy Mahe, bezpośrednio przy małej plaży Carana. Do lotniska Mahe ok. 19 km, do stolicy – miasta Victoria ok. 10 km.
Goście mają z ośrodka przepiękny widok na morze i otaczające, typowe dla Seszeli granitowe skały. Restauracja rozpieszcza kuchnią kreolską i międzynarodową. Ponadto w hotelu bar z salonem, bezpłatny WLAN w lobby.

Carana Beach Hotel

Galeria hotelu

Carana Beach Hotel

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: Oceanview Chalet (28) = ok. 45 m kw., przestronnie, dobrze urządzone i przepuszczające światło domki, oferują atmosferę prywatności. Łazienka z prysznicem, WC, suszarka do włosów, TV, telefon, WLAN za opłatą, klimatyzacja, wentylator sufitowy, minilodówka, ekspres do kawy/herbaty, sejf, duży taras z fotelami wypoczynkowymi, widok na morze.

Pokój typ 2: Oceanview Pool Chalet (12) = ok. 60 m kw., jak Oceanview Chalet, dodatkowo z ekspresem do kawy Nespresso i malym basenem na tarasie.

Carana Beach Hotel

Kuchnia

Obfity bufet śniadaniowy wliczony w cenę. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) dodatkowo wieczorem menu wliczone w cenę.

Carana Beach Hotel

Sport i rozrywka

Sport w cenie – basen, za opłatą – nurkowanie powierzchniowe, połowy ryb w okolicy. Wellness – małe Spa jest perfekcyjnym miejscem do odnalezienia wewnętrznego spokoju.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top