skip to Main Content
COMO Maalifushi luxhotels (5)

COMO Maalifushi

★★★★★

Kompleks położony na prywatnej wyspie Maalifushi o pow. ok. 8 ha, otwarty w marcu 2014 roku, hotel należący do sieci 'Como Hotels and Resorts’ – jedyny kompleks na południu jeszcze niezabudowanego Atolu Thaa. Leżące obok siebie niezamieszkane wyspy z lagunami i białymi, piaszczystymi plażami porośniętymi palmami tworzą cudowną i romantyczną atmosferę. Hotel urządzony został przez japońskiego projektanta Koichiro Ikebuchi.

Zamów ofertę z rabatem

COMO Maalifushi

Położenie

Cudowne położenie wśród pięknego krajobrazu i przy ładnej rafie koralowej. Prywatna atmosfera. Kompleks wraz z rafą koralową zaliczane są do najładniejszych na Atolu. Hydroplanem z Male ok. 60 minut lotu. Alternatywnie lotem krajowym na zamówienie.

COMO Maalifushi

Galeria hotelu

COMO Maalifushi

Zakwaterowanie

66 suit i willi położonych na wyspie lub na balach w lagunie. Pokoje urządzone w jasnych i naturalnych kolorach i posiadają nowoczesne wyposażenie. Łóżko typu King Size lub 2 łóżka typu Twin, łazienka, oddzielny prysznic, szlafroki, suszarka do włosów, TV, telefon, WLAN (w cenie), mata do jogi, stacja dokująca do iPoda, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, minibar, klimatyzacja. Wszystkie kategorie posiadają taras z leżakami i łóżkiem dziennym oraz prywatny basen. Codziennie woda mineralna i świeże owoce na pokój.

Pokój typ 1: Beach Suite  ok. 101 m kw., suita z bezpośrednim dojściem do plaży.

Pokój typ 2: Beach Villa ok. 116 m kw., wyposażenie jak w Beach Suite, przestronniejsze.

Pokój typ 3: Water Suite ok. 107 m kw., wyposażenie jak w Beach Suite, wybudowane nad wodą po stronie zachodniej lub wschodniej wyspy, z bezpośrednim dojściem do laguny.

Pokój typ 4: Water Villa  ok. 120 m kw., wyposażenie jak w Water Suite, z oddzielnym pokojem dzienno-sypialnianym

COMO Maalifushi

Kuchnia

Śniadanie w cenie. Śniadanie jest połączeniem małego bufetu i karty menu z ciepłymi potrawami. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) dodatkowo obiad lub kolacja (obydwa 3-daniowe). Przy rezerwacji z 3 posiłkami dziennie (V) dodatkowo obiad i kolacja (obydwa 3-daniowe) w 'Madi’.

COMO Maalifushi

Sport i rozrywka

Nurkowanie powierzchniowe, 6 razy w tygodniu joga. Za opłatą – centrum nurkowe PADI, obserwacja delfinów, wędkowanie, surfing, pikniki na plaży niezamieszkanej sąsiedniej wyspy. 'COMO Shambala Retreat Spa’ oferuje 8 pokoi do zabiegów, pawilon do jogi, łaźnię parową i bogatą ofertę masaży i zabiegów (za opłatą).

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top