skip to Main Content
Crown Beach Hotel Seychelles luxhotels (3)

Crown Beach Hotel Seychelles

★★★★★

Niewielki obiekt hotelowy z niezobowiązującą i rodzinną atmosferą. Restauracja `La Palette` serwuje dania kuchni kreolskiej i międzynarodowej. W barze `Jefferson` serwowane są ożeźwiające koktajle, w południe dodatkowo lekkie dania i przekąski. Basen, dostęp do internetu za opłątą.

Zamów ofertę z rabatem

Crown Beach Hotel Seychelles

Położenie

Na wschodnim wybrzeżu, przy pięknej plaży `Pointe Au Sel`. Stolica Victoria oddalona o ok. 15 km, do lotniska Mahe ok. 15 min. jazdy.

Crown Beach Hotel Seychelles

Galeria hotelu

Crown Beach Hotel Seychelles

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: Junior Suite ok. 24-26 m kw, jasne i przytulnie urządzone, duża łazienka z wanną, WC, suszarka do włosów, TV, telefon, klimatyzacja, wentylator sufitowy, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, balkon lub taras, widok na góry. WLAN za opłatą.

Pokój typ 2: Junior Suite Meerblick  ok. 24-26 m kw, jak Junior Suite, z widokiem na morze (niektóre z bocznym widokiem na morze).

Crown Beach Hotel Seychelles

Kuchnia

Śniadanie w formie menu a-la-carte w cenie. Możliwość rezerwacji z 2 posiłkami dziennie = przy rezerwacji z 2 posiłkami (H) dodatkowo kolacja w formie bufetu lub menu do wyboru. Nasi goście otrzymują dodatkowo harbatę i ciasteczka po południu.

Crown Beach Hotel Seychelles

Sport i rozrywka

W cenie – nurkowanie z rurką, kajak.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top