skip to Main Content
Denis Private Island Seychelles luxhotels (11)

Denis Private Island Seychelles

★★★★★

Denis Private Island zapewnia idealne warunki do spokojnego urlopu wśród przyrody. Warto odkryć tę małą, romantyczną wyspę podczas spacerów przez tropikalną okolicę i naturalne, wspaniałe plaże.

Zamów ofertę z rabatem

Denis Private Island Seychelles

Położenie

Prywatna wyspa, położona kilka stopni na południe od równika, otoczona przez długie, białe, piaszczyste plaże z palmami. Do lotniska Mahe ok. 95 km, ok. 30 min. podróży samolotem.

Denis Private Island Seychelles

Galeria hotelu

Denis Private Island Seychelles

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: Beach Cottage  ok. 90 m kw., położone wśród tropikalnej roślinności, bardzo przestronne, urządzone z wykorzystaniem wielu naturalnych materiałów. Wszystkie z miejscem do siedzenia. Otwarta łazienka z wanną i prysznicem, osobne WC, bidet, szlafrok, suszarka do włosów, pantofle, telefon, łącze do iPoda, żelazko, klimatyzacja, wentylator sufitowy, minilodówka, ekspres do kawy/herbaty, mały, prywatny ogródek z zewnętrznym prysznicem oraz taras od strony morza.

Pokój typ 2: Deluxe Beach Cottage  ok. 130 m kw., jak Beach Cottage, przestronniejszy, częściowo z pokrytym drewnem tarasem do opalania, leżanką, tarasem od strony morza.

Pokój typ 3: Beachfront Spa Cottage ok. 150 m kw., jak Deluxe Beach Cottage, bezpośrednio nad morzem, z prywatnymi leżakami i pawilonem Wellness z otwartą łazienką

Denis Private Island Seychelles

Kuchnia

3 posiłki dziennie – obfity bufet śniadaniowy, w południe posiłek w formie bufetu oraz wieczorem menu, dwa razy w tygodniu bufety tematyczne.

Denis Private Island Seychelles

Sport i rozrywka

W cenie kort tenisowy, nurkowanie powierzchniowe, kajaki, bilard, wypożyczalnia rowerów. Za opłatą nurkowanie (PADI) i wędkowanie. Rozrywka – okazjonalnie wieczorny program rozrywkowy, wędrówki, obserwacje ptaków, zwiedzanie okolicy i farmy ekologicznej. Wellness – relaksujące masaże na zamówienie, we własnym domku (za opłatą).

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top