skip to Main Content
Constance Ephelia Luxhotels (14)

Constance Ephelia

★★★★★

Hotel położony jest na rozległym terenie o powierzchni ponad 120 ha, wśród przepięknej przyrody ze wzgórzami i lasem namorzynowym

Zamów

Constance Ephelia

Położenie

Na północno-wschodnim wybrzeżu, przy Morskim Parku Narodowym Port Luanay, otoczony drobnopiaszczystymi plażami, północną i południową, o łącznej długości ok. 1,1 km oraz kilkoma małymi prywatnymi odcinkami plaży. Do lotniska Mahe ok. 25 km.

Constance Ephelia Luxhotels (4)
Constance Ephelia Luxhotels (16)
Constance Ephelia Luxhotels (6)

Constance Ephelia

Zakwaterowanie

Pokój typ 1
Tropical Garden = RAX, ok. 44 m kw. (42), stylowo urządzone z otwartą łązienką z prysznicem, WC, suszarka do włosów, szlafrok, TV, telefon, bezpłatny WLAN, klimatyzacja, wentylator, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, balkon lub taras, w południowej części resortu, widok na ogród.

Pokój typ 2
Junior Suite = KAX, ok. 62 m kw. (184), wyposażone jak Tropical Garden, bardziej luksusowe, większy kącik wypoczynkowy, dodatkowo oddzielna wanna, system rozrywkowy Apple Mac Mini z odtwarzaczem DVD/CD, przy plaży południowej, położone od strony morza.

 

 

 

Constance Ephelia Luxhotels (5)
Constance Ephelia Luxhotels (12)

Constance Ephelia

Kuchnia

2 posiłki dziennie lub 3 posiłki dziennie. Przy rezerwacji z 2 posiłkami (H) śniadanie w formie bufetu w restauracji głównej `Corossol`, kolacja w formie bufetu w restauracji głównej `Corossol` oraz raz w tygodniu menu w restauracji `Adam & Eve` lub `Helios`. Obiado-kolacje w restauracji `Cyann` oraz `Seselwa` za dopłatą. Przy rezerwacji z 3 posiłkami (V) dodatkowo obiad w formie bufetu w restauracji `Helios` lub `Seselwa`.

Constance Ephelia Luxhotels (9)
Constance Ephelia Luxhotels (10)
Constance Ephelia Luxhotels (13)

Constance Ephelia

Sport i rozrywka

W cenie – siłownia, basen jednotorowy, aerobik i joga w grupie, 4 korty tenisowe (syntetyczna nawierzchnia, oświetlenie), squash, tenis stołowy, różnorodne aktywności, rowery wodne, katamaran, windsurfing, kajaki, nurkowanie z rurką. Za opłatą – rowery, lekcje niemotorowych sportów wodnych (np.windsurfing, katamaran), indywidualne zajęcia jogi, łowienie ryb na otwartym morzu, nurkowanie (PADI), zjazdy na linie (lokalni usługodawcy), naturalna ścianka wspinaczkowa. Rozrywka – wieczorem muzyka na żywo w barze `Zee Bar`. Codziennie transfer do stolicy Victoria (za opłatą). Wellness – `U-Spa` oraz `Shiseido Spa` (największe Spa w strefie Oceanu Indyjskiego) oferują różnorodne zabiegi. W cenie – sauna, brodzik z zimną wodą, basen w strefie spokoju z kącikiem do jogi, jacuzzi, brodzik Kneippa.

Constance Ephelia Luxhotels (8)
Constance Ephelia Luxhotels (7)

Oferty wszystkich hoteli na Seszelach i Malediwach dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top