skip to Main Content
Dream of Zanzibar luxhotels (3)

Dream of Zanzibar

★★★★★

Ekskluzywny, luksusowy ośrodek otoczony rozległym, tropikalnym ogrodem. Wnętrze przypomina afrykańsko-arabskie pałace i jest wykończone stylowymi meblami z drewna tekowego.

Zamów ofertę z rabatem

Dream of Zanzibar

Położenie

Na północno-wschodnim wybrzeżu, bezpośrednio przy plaży, pomiędzy Kiwengwa i Matemwe, ok. 45 km od Stone Town. Lotnisko docelowe Zanzibar ok. 45 km.

Dream of Zanzibar

Galeria hotelu

Dream of Zanzibar

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: Deluxe / Promo  ok. 33 m kw, komfortowo wyposażony w łóżko małżeńskie lub podwójne, moskitierę, łazienkę / prysznic / WC, suszarkę do włosów, TV, tel., odtwarzacz DVD i CD, WLAN (High Speed za dodatkową opłatą), klimatyzację, wentylator sufitowy, minibar, zestaw do parzenia kawy / herbaty, sejf.

Pokój typ 2: Junior Suita  ok. 60 m kw. jak Deluxe, ale większa z kącikiem wypoczynkowym i widokiem na morze.

Dream of Zanzibar

Kuchnia

2 posiłki (H), możliwość rezerwacji all inclusive (I) śniadania, obiady i kolacje w restauracji głównej. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe, wino stołowe w restauracji głównej oraz w barach do północy. Po południu herbata, kawa i ciasto. Napoje orzeźwiające, piwo i woda z minibaru, sporty wg opisu.

Dream of Zanzibar

Sport i rozrywka

W cenie w ciągu dnia niewielki program animacyjny, wieczorna rozrywka, siłownia, kajakarstwo, windsurfing, codziennie zajęcia gimnastyczne, siatkówka plażowa, piłka nożna, tenis stołowy, wieczorne rzutki. Za opłatą  wszystkie zabiegi w 'Dream Spa’, nurkowanie i kitesurfing.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top