skip to Main Content
Four Seasons Explorer Lux Hotels (1)

FOUR SEASONS EXPLORER

★★★★★

Four Seasons Explorer to luksusowy katamaran należący do sławnej sieci hoteli Four Seasons. Jest idealnym uzupełnieniem pobytu w Four Seasons Kuda Huraa i Four Seasons Landaa Giraavaru. Kursuje między dwoma hotelami zapewniając na pokładzie niezapomniane wrażenia dla miłośników rejsów w najwyższym standardzie.

na zamówienie
Zamów

Four Seasons Explorer

Trasa

Rejs zaczyna się w Resorcie Kuda Huraa i trwa 3 lub 7 dni. Trzydniowa podróż ma finał w siostrzanym Resorcie Landaa Giraavaru, natomiast siedmiodniowa, po przystanku w Landaa Giraavaru, pętlą wraca do punktu początkowego. Na pokład można wsiąść również z Landaa Giraavaru – wówczas podróż trwa 4 dni, a wyokrętowanie ma miejsce w Resorcie Kudaa Huraa.
Szczegółowe opisy hoteli:
Four Seasons Explorer Lux Hotels (2)

Four Seasons Explorer

Kajuty

Na statku jest 11 ekskluzywnych i dużych kabin. Ich wnętrza są jasne i wykończone naturalnymi materiałami. Każda kabina wyposażona jest w łazienkę, TV z odtwarzaczem DVD, mini bar, sejf oraz telefon.

Na pokładzie są dwa typy zakwaterowania:

 • Kabina o powierzchni 20 m2 z dwoma pojedynczymi łóżkami lub jednym typu king-size, kanapą i biurkiem.
 • Explorer Apartament o powierzchni 45 m2 to elegancki apartament z łóżkiem typu king-size, salonem i jadalnią.
Four Seasons Explorer Lux Hotels (2)

Four Seasons Explorer

Kuchnia

Na pokładzie serwowane są dania kuchni międzynarodowej oraz dania regionalne. Śniadania podawane są w formie bufetu lub do wyboru z karty, natomiast Menu z obiadami i kolacjami zmienia się codziennie i uzupełnione jest szerokim wyborem win. Posiłki można spożywać w restauracji lub na świeżym powietrzu.

Na pokładzie katamaranu są dwa bary: wewnętrzny, sąsiadujący z ogólnodostępną strefą relaksu oraz drugi, znajdujący się na tarasie.

Dodatkowo, na specjalne życzenie gości, jest możliwość zorganizowania posiłku na jednej z wysp.

Four Seasons Explorer Lux Hotels (2)

Four Seasons Explorer

Sport i rozrywka

Four Seasons Explorer to nie tylko rejs – to przede wszystkim pełna atrakcji przygoda. Goście mają do dyspozycji m.in. windsurfing, kajaki, narty wodne oraz wędkarstwo głębinowe. Malediwy to idealne miejsce dla miłośników nurkowania, słyną bowiem z czystej wody i niezwykłych raf koralowych. Dla gości zorganizowane są kurs nurkowania, a także snorkeling (nurkowanie z rurką i maską) pod opieką biologa morskiego.

Gośce zainteresowani lokalną kulturą mogą zwiedzać wyspy, a także wziąć udział w tradycyjnych wydarzeniach odbywających się na Malediwach.

Four Seasons Explorer Lux Hotels (2)

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top