skip to Main Content
Hard Rock Hotel Bali luxhotels (16)

Hard Rock Hotel Bali

★★★★★

Hard Rock Hotel łączy swój niepowtarzalny styl z pierwszej klasy rozrywką. W holu znajduje się wiele zdjęć, przedmiotów muzycznych i akcesoriów przypominających wielkie nazwiska z epoki rock’n’rolla. Centrum kompleksu stanowi duży basen w formie laguny z piaszczystą wyspą.

Zamów ofertę z rabatem

Hard Rock Hotel Bali

Położenie

Resort położony w centralnej części Kuty, oddzielony od plaży jedynie ulicą nadbrzeżną, przy której także znajduje się Hard Rock Cafe. Tuż obok liczne restauracje, różnorodna możliwość rozrywki oraz zakupów.

Hard Rock Hotel Bali

Galeria hotelu

Hard Rock Hotel Bali

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: Deluxe  gustownie urządzone, łazienka z prysznicem/WC, suszarka do włosów, klimatyzacja, telefon, TV-sat., minibar, ekspres do kawy/herbaty, sejf oraz widok na ogród.

Pokój typ 2: Premium  wyposażone jak Deluxe, ale bliżej basenu chill-out (w cenie korzystanie z basenu oraz ze stojących obok altanek).

Hard Rock Hotel Bali

Kuchnia

Obfite śniadanie w formie bufetu. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie dodatkowo kolacja (3-daniowe menu lub w formie bufetu).

Hard Rock Hotel Bali

Sport i rozrywka

Siłownia z łaźnią parową, sauna i jacuzzi. Za opłatą – surfowanie. W 'Rock Spa’ masaże.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top