skip to Main Content
Heritage The Villas luxhotels (11)

Heritage The Villas

★★★★★

Wille są częścią kompleksu `Domain de Bel Ombre`, do którego należą m.in. hotele Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort oraz Heritage Awali Golf & Spa Resort. Na powierzchni ok. 2500 ha czekają na Gości różnorodne atrakcje, przyjemności dla zmysłów oraz różne możliwości wypoczynku i relaksu.

Zamów ofertę z rabatem

Heritage The Villas

Położenie

Na południu Mauritiusu, na rozległym terenie, który rozciąga się od gór aż do laguny i oddaje pierwotny wygląd wyspy.

Heritage The Villas

Galeria hotelu

Heritage The Villas

Zakwaterowanie

Przepięknie położone wille, na zboczu, z widokiem na hotele należące do kompleksu oraz pole golfowe i zapierającym dech panoramicznym widokiem na Ocean Indyjski. Wille są bardzo przestronne i gustownie urządzone. Składają się z salonu, dużej części dziennej z kanapą i fotelami, TV i systemem Hi-Fi, części jadalnianej i w pełni wyposażonej kuchni. W łazience znajduje się wanna i/lub prysznic, oddzielne WC oraz wszystkie akcesoria łazienkowe, takie jak szlafroki, suszarka do włosów, kapcie, wysokiej jakości kosmetyki. Wszystkie wille są wyposażone w sejfy dla zapewnienia bezpieczeństwa wartościowym przedmiotom. Wille mają także strefę zewnętrzną, szczególną atrakcją jest prywatny, lśniący turkusem basen przelewowy. Na rozległym, drewnianym tarasie znajdują się leżanki, dodatkowa strefa jadalniana oraz strefa z grilem. Bezpłatny WLAN na terenie całej willi.

Pokój typ 1:  2-Bedroom Pool Villa, ok. 190 m kw. razem z częścią zewnętrzną, 2 sypialnie i 2 należące do nich łazienki. Również do samodzielnego wykorzystania.

Pokój typ 2:  3-Bedroom Pool Villa, ok. 270 m kw. razem z częścią zewnętrzną, bardziej przestronne, z dodatkową sypialnią i należącą do nich łazienką. Również do samodzielnego wykorzystania.

Pokój typ 3:  4-Bedroom Pool Villa, ok. 350-450 m kw. razem z częścią zewnętrzną. Największe wille, idealne dla dużych rodzin i wspólnie podróżujących przyjaciół. 4 sypialnie i 4 należące do nich łazienki. Również do samodzielnego wykorzystania.

Heritage The Villas

Kuchnia

Śniadanie w formie bufetu w położonej w pobliżu restauracji `Annabella´s` lub `C Beach Club` w cenie. Alternatywnie i na życzenie istnieje możliwość spożycia porannych smakołyków w willi. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) opcja `Dine-Around`, czyli możliwość spożywania kolacji w różnych restauracjach – do wyboru w `Anabella´s`, `Balfon`, `Cyan`, `C Beach Club` oraz w wykwintnej `Chateau de Bel Ombre`. W restauracjach serwowane są dania lokalnej kuchni kreolskiej, międzynarodowej, afrykańskiej, śródziemnomorskiej, indyjskiej (w formie bufetu lub menu). Na życzenie i za dopłatą (oprócz śniadania, bez dopłaty w willi) istnieje możliwość przygotowania Gościom wszystkich smakołyków w ich własnej willi.

Heritage The Villas

Sport i rozrywka

Golf – ekskluzywny klub golfowy `Heritage Golf Club` znajdujący się `tuż za progiem`, karta wstępu greenfee na zaprojektowanym przez Petera Makovitscha polu golfowym klasy mistrzowskiej bez opłaty. Do dyspozycji na terenie całego obiektu jest wózek golfowy. Wellness – strefy Spa na terenie obu hoteli oferują różnorodne zabiegi.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top