skip to Main Content
La Digue Island Lodge luxhotels (3)

La Digue Island Lodge

★★★★★

Stylowo urządzony ośrodek znajduje się w tropikalnym ogrodzie, w którym rosną palmy kokosowe i drzewa takamaka. Hotel z bardzo indywidualną atmosferą oferuje lobby, restaurację główną `Veuve` w rystykalnym, kreolskim stylu serwującą dania kuchni kreolskiej i międzynarodowej.

Zamów ofertę z rabatem

La Digue Island Lodge

Położenie

Bezpośrednio przy pięknej i białej plaży `Anse La Réunion`. Do przystani ok. 2 km, do lotniska Mahe ok. 70 km.

La Digue Island Lodge

Galeria hotelu

La Digue Island Lodge

Zakwaterowanie

Pokój typ 1:  Mini-Garden Suite, ok. 35 m kw, przytulne pokoje w bungalowach szeregowych. Łazienka z prysznicem/WC, suszarka do włosów, TV, telefon, klimatyzacja, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, niewielki taras.

Pokój typ 2:  Garden Chalet, ok. 45 m kw, jak Mini-Garden Suite, wyższej jakości wyposażenie, w ładnych, wolnostojących domkach, zapewniają więcej prywatności.

Pokój typ 3:  Beach Chalet,ok. 45 m kw, wyposażone jak Garden Chalet, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży, niektóre z widokiem na morze.

La Digue Island Lodge

Kuchnia

Śniadanie w formie bogatego bufetu w cenie. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) dodatkowo kolacja w formie bufetu lub menu w restauracji głównej `Veuve` w cenie.

La Digue Island Lodge

Sport i rozrywka

Sport – za opłatą – rowery, nurkowanie z rurką, wędrówki, nurkowanie (PADI) w pobliżu.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top