skip to Main Content
La Flora Resort Patong luxhotels (1)

La Flora Resort Patong

★★★★★

Mały, elegancko urządzony hotel z wysokim komfortem. Restauracja 'The Current’ of the Sea’ z daniami kuchni międzynarodowej i imponującym wyborem win, 'The Surface Restaurant and Bar’ z cudownym widokiem na Zatokę Patong, 2 baseny, leżaki i parasole słoneczne dostępne, spa oferujące tajskie masaże (za opłatą), WLAN na terenie całego kompleksu.

Zamów ofertę z rabatem

La Flora Resort Patong

Położenie

Bezpośrednio przy ładnej i piaszczystej plaży Patong. Centrum Patong z wieloma restauracjami, sklepami i rozrywkami w pobliżu. Do miasta Phuket ok. 20 km. Do lotniska Phuket ok. 45 km.

La Flora Resort Patong

Galeria hotelu

La Flora Resort Patong

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: Deluxe Pool View  ok. 42 m kw., łazienka / WC, oddzielny prysznic, suszarka do włosów, szlafroki, kapcie, TV, odtwarzacz DVD, klimatyzacja, minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, sejf, balkon.

Pokój typ 2: Deluxe Pool Access ok. 42 m kw., wyposażenie jak w Deluxe Pool View, na parterze, z bezpośrednim dojściem do basenu.

La Flora Resort Patong

Kuchnia

W cenie śniadania. Przy rezerwacji z 2 posiłkami (H) obiadokolacja. Przy rezerwacji z 3 posiłkami (V) dodatkowo obiad.

La Flora Resort Patong

Sport i rozrywka

Siłownia w godz. ok. 8-22.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top