skip to Main Content
Le Meridien Fisherman's Cave luxhotels (3)

Le Meridien Fisherman’s Cove

★★★★★

Hotel należy do znanej grupy hotelowej Le Meridien. Wyróżnia się niewymuszonym urokiem i wyjątkową architekturą, w której zastosowano lokalny granit i drewno. Główna restauracja Le Cardinal ze zmieniającymi się bufetami tematycznymi, restauracja a-la-carte Le Bourgeois, oferująca specjały z ryb, Sunset Bar położony bezpośrednio nad morzem.

Zamów ofertę z rabatem

Le Meridien Fisherman’s Cove

Położenie

W północno-zachodniej części wyspy, na niewielkim wzniesieniu i zachodnim krańcu plaży Beau Vallon (dojście do plaży przez małe molo). Hotel jest idealnym miejscem do organizowania wycieczek po okolicy. Do lotniska Mahe ok. 15 km.

Le Meridien Fisherman’s Cove

Galeria hotelu

Le Meridien Fisherman’s Cove

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: Superior Ocean View ok. 35 m kw. W głównym budynku, z nowoczesnym wystrojem i gustownie urządzony. Otwarta na pokój łazienka z wanną, prysznic, WC, suszarka do włosów, TV, telefon, bezpłatny WLAN, klimatyzacja, minibar, ekspres do kawy/herbaty, sejf, balkon, widok na morze.

Pokój typ 2: Deluxe Ocean View  ok. 45 m kw. Jak Superior Ocean View. W szeregowych bungalowach, przestronniejsze, z większą łazienką, miejscem do siedzenia i tarasem pokrytym drewnem. Z widokiem na morze.

Pokój typ 3: Junior Suite Ocean View  ok. 45 m kw. Jak Superior Ocean View, bez otwartej łazienki, nowocześnie urządzona, z tarasem i widokiem na morze.

Pokój typ 4: Deluxe Suite Family Garden View  ok. 60 m kw. Jak Deluxe Ocean View, ale przestronniejszy, z większym tarasem i widokiem na ogród.

Pokój typ 5: Executive Suite Ocean View ok. 70 m kw. Jak Deluxe Ocean View, ale nowocześniej urządzony. W każdym szeregowym bungalow znajdują się 2 jednostki mieszkalne. Dodatkowo z ekspresem do kawy i tarasem.

Le Meridien Fisherman’s Cove

Kuchnia

Obfity bufet śniadaniowy w restauracji Le Cardinal wliczony w cenę. Przy rezerwacji z 2 posiłkami dziennie (H) dodatkowo wieczorem bufet w Le Cardinal. Przy rezerwacji z 3 posiłkami dziennie (V) dodatkowo w południe posiłek a-la-carte w restauracji Cocoloba wliczony w cenę. Korzystając z restauracji a-la-carte Le Bourgeois, wliczony w cenę pakiet żywieniowy (H), będzie częściowo rozliczony.

Le Meridien Fisherman’s Cove

Sport i rozrywka

W cenie nurkowanie powierzchniowe, siłownia, kajaki, kort tenisowy z oświetleniem. W pobliżu za opłatą szkoła nurkowa. W ładnie zaprojektowanym Zen Spa łaźnia parowa wliczona w cenę. Za opłatą masaże i zabiegi. Okazjonalnie wieczorna rozrywka z muzyką na żywo.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top