skip to Main Content
Manchebo Beach Resort Aruba luxhotels (10)

Manchebo Beach Resort Aruba

★★★★★

Budynki hotelowe położone w ogrodzie, zgrupowane półkoliście wokół basenu z tarasem do opalania, bary, restauracje a la carte z otwartą zabudową, nowo otwarty sushi bar, grill bar na plaży. Leżaki, parasole i ręczniki kąpielowe przy basenie i na plaży, stacja internetowa w holu oraz WLAN w całym hotelu, mały sklep.

Zamów ofertę z rabatem

Manchebo Beach Resort Aruba

Położenie

Przy najdłuższej i najszerszej plaży na Arubie, ok. 5 km do stolicy Oranjestad. W pobliżu kasyno Alhambra i różne sklepy. Lotnisko w odległości ok. 7 km (ok. 15 min. jazdy).

Manchebo Beach Resort Aruba

Galeria hotelu

Manchebo Beach Resort Aruba

Zakwaterowanie

Pokój typ 1: Deluxe Gardenview ok. 32 m kw., odnowione i gustownie urządzone, z mahoniowymi meblami, z łazienką z prysznicem deszczowym/WC, suszarką do włosów, TV, stacją dokującą do iPoda, telefonem, dostępem do Internetu (WLAN w cenie), deską do prasowania/żelazkiem, klimatyzacją, wentylatorem, lodówką, mikrofalówką, zestawem do parzenia kawy, sejfem, balkonem lub tarasem z widokiem na ogród. Również do samodzielnego wykorzystania. Również do samodzielnego wykorzystania.

Pokój typ 2: Deluxe Oceanview  ok. 32 m kw., jak Deluxe Gardenview, z balkonem lub tarasem z widokiem na plażę i morze. Również do samodzielnego wykorzystania. Również do samodzielnego wykorzystania.

Manchebo Beach Resort Aruba

Kuchnia

Śniadanie w formie bufetu, rezerwacja z 2 posiłkami dziennie (H) lub All inclusive (I) – wszystkie posiłki a la carte, przy pobycie na min. 4 noce dodatkowo Oferta Dine-Around (możliwość spożywania posiłków w różnych restauracjach na terenie hotelu).

Manchebo Beach Resort Aruba

Sport i rozrywka

Sport, rozrywka, wellness: Sport w cenie – siłownia, lekcja wprowadzająca pilates i jogi. Za opłatą – joga, pilates, 9-dołkowe pole golfowe oddalone o ok. 5 min., szkoła nurkowania w pobliżu. Wellness za opłatą – spa w balijskim stylu znajdujące się tuż przy plaży, oferuje szereg zabiegów w drewnianych kabinach z widokiem na morze. Rozrywka happy hour codziennie, Cocktail Party Manager’s co tygodniowo, muzyka na żywo.

Oferty wszystkich hoteli dostępne są u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego (Kontakt) lub przez poniższy formularz:

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko*:

  Adres email*:

  Telefon*:

  Data wyjazdu od:

  Data wyjazdu do:

  Wiadomość:

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top