skip to Main Content
North Island Chilli Travel (24)

North Island

★★★★★★

North Island to kameralny, ekskluzywny resort, położony na prywatnej wyspie w archipelagu Seszeli. Wyjątkowy serwis na najwyższym poziomie oraz zintegrowane z naturą, rustykalne wzornictwo willi – a wszystko to zwieńczone bardzo zróżnicowaną ofertą kulinarną, dostosowywaną indywidualnie do każdego Gościa.

od 3300 EUR
Zamów

North Island

Położenie

Ten luksusowy obiekt zbudowany został na wyspie North Island i dla swoich Gości ma do dyspozycji 11 przestronnych willi. Zapewnia ekskluzywną i prywatną atmosfera wszystkim Gościom.

North Island Chilli Travel (24)

North Island

Zakwaterowanie

11 willi położonych wśród rajskiego ogrodu, który zapewnia maksimum prywatności. Każda willi została w urządzona w sposób indywidualny, doskonale integrujący się z tropikalnym otoczeniem. Do ich budowy wykorzystano drewno, kamień czy trzcinę, a z ich okien rozpościera się przepiękny widok na Ocean Indyjski. Wille mają sypialnie wyposażone w klimatyzację oraz łóżko typu King-size, w pełni umeblowany taras i pawilon do masażu. Do dyspozycji Gości jest prywatny kamerdyner dostępny całą dobę oraz własny Golfcart (wymagane prawo jazdy). North Island oferuje swoim Gościom dwa typy zakwaterowania

 • Presidential Villa – o powierzchni 480 m2, położone wzdłuż głównej plaży. Z niedużym gabinetem, który może być zagospodarowany jako sypialnia dla dzieci.
 • Villa North Island – o powierzchni ok. 756 m2, zlokalizowane nieco wyżej w bardziej prywatnej strefie z zachwycającym widokiem na Ocean Indyjski. Brak możliwości zakwaterowania dzieci.
North Island Chilli Travel (24)

North Island

Kuchnia

Bezpośrednio przy plaży znajduje się restauracja serwująca dania z całego świata, zgodnie z indywidualnym życzeniem Klienta. Oferuje wysoki wybór doskonałych win i szampanów. Na specjalne życzenie Gości, istnieje możliwość spożywania posiłków w willi lub na plaży. W cenie – pełne wyżywienie oraz napoje alkoholowe i bezalkoholowe (oprócz marek premium).

North Island Chilli Travel (24)

North Island

Sport i rozrywka

Ekskluzywne Spa oferuje wiele zabiegów zarówno kosmetycznych jak i relaksacyjnych. Z jego usług można skorzystać we własnej willi lub na tarasie podziwiając lazurowy Ocean Indyjski. Do zabiegów wykorzystywane są naturalne, lokalne kosmetyki. Za opłatą – masaże i zabiegi.

Dodatkowo resort oferuje bogate zaplecze atrakcji sportowych: nurkowanie (PADI) oraz nurkowanie powierzchniowe, kajaki, wycieczki wędkarskie, rowery górskie, klimatyzowane Fitness Center.

North Island Chilli Travel (24)

Formularz kontaktowy

  Zamów indywidualną ofertę

  Pola oznaczone symbolem (*) są polami obowiązkowymi. Wypełniając formularz zgadzasz się na nasza politykę przechowywania danych osobowych opisaną tutaj:
  Polityka ochrony danych osobowych.
  Zamieszczone na stronie opisy ofert mają charakter orientacyjny Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Finalny opis oferty dołączony będzie do dokumentów rezerwacyjnych.
  Przed wylotem należy zawsze zapoznać się informacjami konsularnymi i przepisami wjazdowymi zawartymi w przewodniku MSZ Polak za granicą.

  Back To Top